Teil tekkis küsimusi? +372 634 73 71

LifetimeBRANDS

1 kaup

Soovides valmistada maitsvaid kotlette või täiusliku maitsega lihatäidise, on tähtis kvaliteetne liha, aga ka funktsionaalse hakklihamasina olemasolu.

1 kaup
Kvaliteetne hakklihamasin – alati vajalik köögiseade

Domo.ee sortimendis on kvaliteetsed hakklihamasinad, mis on toodetud kaasaegsete  tootmistehnoloogiate järgi. Tänu nendele saab iga koduperenaine selle köögiriista abil valmistada toitu kiirelt, tõhusalt ja mugavalt.  Erinevat tüüpi hakklihamasinad meie veebipoest rõõmustavad suurepärase kvaliteediga ja ka mõistliku hinnaga. Ja need eelised on suurepärane põhjus oma köögitehnika viivitamatuks värskendamiseks. 

 

Käsihakklihamasinad erinevateks köögitöödeks 

Käsihakklihamasin on köögiseade, mida on köögis kasutatud juba pikka aega.  Meie sortimendist leiate ülimalt vastupidavad malmist käsihakklihamasinad, mis rõõmustavad soliidsete vastupidavusnäitajatega. Kompaktse suurusega malmist hakklihamasinad on lihtsasti kokkupandavad ja lahti võetavad. Ja need omadused suurendavad oluliselt köögitööde tootlikkust. Samuti saame pakkuda multifunktsionaalseid hakklihamasinaid koos erinevate tarvikutega.  Seda tüüpi hakklihamasin sobib suurepäraselt hakkliha tegemiseks, samuti vorstide või küpsiste valmistamiseks. 

 

Kuidas valida kvaliteetne hakklihamasin 

Kvaliteetne hakklihamasin on köögiabiline, mis teenib truult palju aastaid.  Seetõttu tuleks üht või teist tüüpi hakklihamasina ostmisel hinnata selle tehnilisi näitajaid. Lihtne kokkupanemine, stabiilsus, komponentide kvaliteet ja funktsionaalsus – need on peamised omadused, millele peaks vastama iga kvaliteetne hakklihamasin. Pakume oma klientidele ainult kvaliteetseid, suurepärase hinnangu saanud kaubamärkide hakklihamasinaid, mis annavad alati kiire ja täiusliku kulinaarse tulemuse.