Teil tekkis küsimusi? +372 634 73 71

Pasta tegemise masinad, tarvikud küpsetiste tegemiseks

34 kaupu

Pastatoidud leiavad kergesti tee ka väga valiva maitsega inimese südamesse. Ning kodustele pelmeenidele ja muudele jahutoodetele ei suuda vastu panna ei täiskasvanud ega lapsed.

34 kaupu
Erifunktsiooniga köögiriistad

Gurmeepasta, pitsapõhja või täiusliku kujuga pelmeenide valmistamiseks on kahtlemata vaja spetsiaalseid köögiriistu.  Meie kaubavalikus on väga palju köögitööriistu, mis on mõeldud teatud kindlate toitude valmistamiseks. Seega, kui jumaldate jahutooteid ja otsite spetsiifilisi köögiriistu, siis on teil siin kindlasti rohkesti valikuvõimalusi. 

 

Köögitarvikud, mis teevad ka raskeid töid väga lihtsalt

Kuigi tänapäeval leiab nii toidupoodide riiulitelt kui ka erinevatest restoranidest laia valiku pastasid, pitsasid ja pelmeene, pole nende maitse kindlasti võrreldav kodus valmistatud toitude maitsega. Seetõttu püüame oma klientidele pakkuda kindlate funktsioonidega köögiriistu, millega saab kiiresti ja lihtsalt valmistada pitsapõhja, pasta või vormida täiusliku kujuga pelmeene. Üks näide on multifunktsionaalne masin pasta valmistamiseks, mis aitab vormida kuni kolme erinevat tüüpi pastat.  Pelmeenide valmistamise protsessis tuleb kindlasti kasuks pelmeenimasin või pelmeenide valmistamise käsipress. Äärmiselt praktiline pelmeenide valmistamise vorm hoolitseb koduste pelmeenide täiusliku esteetika eest. 

 

Vahendid, mis aitavad õigesti valmistada ja serveerida pitsat

Pitsa on veel üks roog, mille vastu tunneb enamik inimesi nõrkust. Soovides küpsetada õigesti pitsa ja see kaunilt serveerida, on vaja ka spetsiaalseid köögiriistu. Pitsanuga, spetsiaalsest materjalist pitsakivi, pitsa lõikamiseks mõeldud ratasnuga – need on kindla funktsiooniga köögitööriistad, mis peaks olema igaühel, kes valmistab sageli pitsat. Meie poest leiate kõik vajalikud vahendid nii pitsa, pasta kui ka muude maitsvate roogade valmistamiseks ning veelgi rohkem.