Teil tekkis küsimusi? +372 634 73 71

Lõikelauad, leivakastid, paberihoidikud

48 kaupu

Lõikelauad, leivakastid ja paberkäterätikute hoidikud annavad võimaluse tuua kööki praktilisi, kuid samas ka esteetilisi köögiriistu.

48 kaupu
Praktilised ja kaasaegsed köögitarvikud

Meie sortimendis on kvaliteetseid köögitarvikuid, mis rõõmustavad kontrastse disainiga.  Domo.ee  veebipoe lõikelauad ja leivakastid üllatavad meeldivalt ka soodsa hinnaga. Külastage meid kindlasti ja nautige suurepärast hinna ja kvaliteedi suhet.

 

Kõige lõikamiseks kohandatud lõikelauad

Kuigi lõikelaudu toodetakse väga erinevast materjalist, on populaarsemad plastikust ja puidust lõikelauad.  Seetõttu leiate meie sortimendist palju erinevaid plastikust ja puidust lõikelaudu. Stiilsed puidust lõikelauad on abiks erinevate toiduainete lõikamisel ning sobivad suurepäraselt ka suupistete serveerimiseks. Ja eriti painduvatel plastikust lõikealustel tükeldatud toiduained saab mugavalt potti või pannile panna. Pedantset puhtust hoidvatele klientidele pakume erinevate mõõtmetega lõikekomplekte, mis tagavad maksimaalse hügieeni ja lõikelaudade lihtsa hooldamise.

 

Kaasaegne leivakast on köögi soliidne kaunistus

Kaasaegse disainiga leivakastist võib saada kööki väga ilus detail. Seega, kui otsustate osta leivakasti, siis valige kindlasti leiva säilitamiseks esteetiline ja kvaliteetne nõu. Metallist leivakast on arvatavasti kõige universaalsem ja kauakestvam valik, sest seda iseloomustab alati moodne disain, mis sobib erinevate sisustuslahendustega. Seetõttu moodustavad üsna suure osa meie kaubavalikust tavalisest või poleeritud metallist leivakastid. 

 

Kvaliteetsed paberkäterätikute hoidikud

Ka paberkäterätikute hoidik peaks olema kvaliteetne. Hoidikute esteetilised omadused on tagasihoidlikud, mitte liiga silmatorkavad. Siiski tuleb meeles pidada, et ainult kvaliteetsetest materjalidest valmistatud paberrätikute hoidik on stabiilne. Ja stabiilsus on kvaliteetse hoidiku kõige olulisem omadus tagamaks, et paberist köögirätikuid saaks mugavalt kasutada. Meie sortimendist leiate roostevabast terasest ja puidust rätikuhoidikuid spetsiaalse silikoonalusega, mis tagab hoidiku maksimaalse stabiilsuse.