Teil tekkis küsimusi? +372 634 73 71

Steuber

51 kaupu

Steuber on saksa kaubamärk, mis võib pakkuda väga laia kõige erinevate kodutarbekaupade sortimenti. 1986 a asutatud saksa ettevõte rõõmustab oma kliente juba algusest peale kõrgekvaliteediliste lauanõudega, söögiriistadega ja kodutarbekaupadega, mida kroonib alati soodne hind.

51 kaupu
Steuber kodutarbekaubad neile, kes otsivad praktilisi lahendusi

Selle kaubamärgi esindajad täiendavad majapidamistarvete turgu efektiivsete puhastusvahenditega, mis kergendavad ja kiirendavad märgatavalt mitmesuguseid kodutöid. Samuti pakub see ettevõte muid köögis kasutatavaid usaldusväärseid ja ratsionaalse hinnaga tooteid.

 

Steuber tooted köögi jaoks igaks elujuhtumiks

Saksamaal asutatud ettevõte Steuber püüab oma toodetega õigustada kõiki, köögis sageli askeldavate inimese vajadusi. Steuber kaubamärki seostatakse praktiliste ideedega ning innovatiivsete lahendustega, seetõttu on iga seda kaubamärki esindav toode kasulik mistahes köögis ja teenib suurepäraselt toidu valmistamise ajal. Steuber pannid, kuivainepurgid, noad ja muud köögiriistad paistavad silma kõrge kvaliteedi ja funktsionaalsusega. See tagab köögitööde maksimaalse mugavuse.

 

Steuber kodutarbekaubad tõelistele puhtusearmastajatele

Silikoonist käsnade komplektid, erinevatele puhastustöödele kohandatud puhastusvahendid, mikrokiudlapid ja muid kodutarbekaupu esindav Steuber kaubamärk on tõeline päästja igale puhtusepedandile. Steuberi kodukaubad põhinevad mitte ainult atraktiivsel hinnal, vaid ka kaasaegsetel tootmistehnoloogiatel, mis tagavad kodukorrastustööde kiire ja tõhusa sooritamise. Steuber puhastusmopid ja muud puhastustarbed pääsevad ligi ka raskesti ligipääsetavatele kuid puhastamist vajavatele kohtadele. Aga universaalsed mikrokiudlapid sobivad suurepäraselt erinevate pindade puhastamiseks ja eemaldavad hõlpsasti ka tõrksa mustuse.