Teil tekkis küsimusi? +372 634 73 71

Michelino

30 kaupu

Michelino on alates 1951 a edukalt tegutsev kaubamärk, mis võib pakkuda kõike, mida vajatakse kulinaariavaldkonnas, aga võib-olla isegi rohkem. Pliidiplaadid, köögikombaind, röstrid, noad, veekeetjad, leivakastid ja terve hulk muid igapäevaselt kasutatavaid köögiseadmeid ahvatleva hinna ja kvaliteedi suhtega.

30 kaupu
Michelino olmetehnika – kõigile, kes hindavad praktilisust

Kergesti hooldatavad, lihtsalt kasutatavad ja truult teenivad väiksed kodumasinad on iga aruka koduperenaise unistus. Sellisele unistusele vastavad täiega Michelino kaubamärki kandvad kodumasinad. Michelino kaubamärki kandvad seadmed pakuvad alati mistahes köögis end õigustavaid praktilisi lahendusi. Automaatse temperatuuriregulaatoriga võileivagrillid, erinevat tüüpi pliitidele sobivad veekeetjad, noakomplektid erinevateks lõiketöödeks on vaid mõned praktilised ideed, mida Michelino pakub igale praktilisele kasutajale.

 

Tähtsaimate funktsioonidega varustatud köögiseadmed

Kõik Michelino pakutavad köögiseadmed, tööriistad ja olmetehnika rõõmustavad taskukohase hinnaga. Kuigi seda kaubamärki kandvad elektrilised veekeetjad, köögikombainid ja muud köögiseadmed pole kallid, ei valmista nende kvaliteet pettumust. Michelino väiksed kodumasinad on mõeldud inimestele, kes vajavad kvaliteetseid, tähtsamaid funktsioone omavaid seadmeid, mida on lihtne kasutada. Öeldakse, et geniaalsus peitub lihtsuses. Just seda väljendavad Michelino köögiseadmed, tööriistad ja tarvikud.