Teil tekkis küsimusi? +372 634 73 71

Anumad erinevatele toiduainetele

59 kaupu

Selleks, et saaksite alati rõõmu tunda puhtast ja korralikust köögist, soetage endale kuivainete hoidmiseks kvaliteetsed ja funktsionaalsed purgid.

59 kaupu
Nõud, mis aitavad köögis puhtust ja korda hoida

Domo.ee sortimendist leiate erineva disaini ja mahuga ning eri materjalidest kuivainete purke, mis täidavad suurepäraselt oma põhifunktsiooni, mahutades toiduaineid ja olles ka iga köögi kaunistuseks.

 

Nõud, mis kujundavad köögi esteetikat

Moesuundi peegeldavas köögis on kuivainete purgid sageli sisustuse üks peamisi elemente. Stiilsed klaasnõud, maitsekad maitseainepurgid või elegantsed keraamilised mahutid kuivainete hoidmiseks ei peitu enam köögikappides, vaid leiavad oma koha töötasapinnal või söögilaual. Meie sortimendist leiate suure valiku erineva mahuga klaas-, keraamilisi-, portselan- ja muudest materjalidest kuivainete hoidmiseks mõeldud nõusid, mis tagavad puhtuse ja korra ning on kahtlemata iga köögi kaunistuseks. Saksa kaubamärgi KELA erineva disaini, kuju ja mahuga klaasnõud täidavad suurepäraselt tangude, makaronide või muude kuivainete säilitamise funktsiooni ja tagavad ka maksimaalse mugavuse nende toiduainete kasutamisel. Meie sortimendist leiate ka elegantsed portselanist purgid, puidust teekarbid ja veelgi rohkem stiilsete nõude ideesid, mis aitavad teil ellu viia visiooni alati puhtast, korralikust ja kahtlemata stiilsest köögist.

 

Nõud, mis võimaldavad teil nautida alati värsket toitu

Meie kaubavalikut täiendavad ka Saksa GEFU kaubamärgi Milo erakordselt kvaliteetsed roostevabast terasest kinnikeeratavate kaantega säilitusnõud. Need stiilsed anumad on ülimalt kasulikuks ja praktiliseks abiliseks igas köögis ja tagavad, et maitsev toit ei kaota pikema säilitusaja jooksul oma värskust. Milo purkide valmistamiseks kasutatakse spetsiaalset borosilikaatklaasi. Sellest klaasist valmistatud kuivainete purgid ei ima kõrvalisi lõhnu ega maitseid. Neid saab kasutada ka küpsetusahjus või mikrolaineahjus. Kuivainete purgid on väike, kuid väga oluline pisiasi, mis aitab täita unistust funktsionaalsest ja alati korralikust köögist. Domo.ee nõude ostmine internetist on suurepärane võimalus kõigile, kes soovivad soetada endale stiilsed ja erakordselt kvaliteetsed kuivainete purgid väga sageli kohaldatavate allahindlustega. Seetõttu soovitame teil külastada meie veebilehte ja valida oma kööki sobivaimad kuivainete purkide variandid!