Teil tekkis küsimusi? +372 634 73 71

Puhastusvahendid

19 kaupu

Selleks, et saaksite oma kodumasinate funktsionaalsust võimalikult kaua nautida, tuleb kindlasti soetada kvaliteetsed, konkreetsele seadmele kohandatud puhastusvahendid.

19 kaupu
Tõhusad ja turvalised puhastusvahendid 

Kvaliteetne kodutehnika ja funktsionaalsed köögiseadmed on olulised, kuid ka üsna kulukad. Professionaalsed puhastusvahendid, mis te meie kauplusest leiate, hoolitsevad tõhusalt erinevate köögiseadmete laitmatu seisukorra eest ning hõlbustavad kodumasinate puhastamist ja lühendavad oluliselt sellele kuluvat aega.  

 

Puhastuskivi on puhastusvahendite turul tõeline uuendus

Puhastuskivi on efektiivne ja eriti universaalne puhastusvahend, mida võib kasutada peaaegu kõigi pindade puhastamiseks. Puhastuskivi on puhastusvahendite turu ehedaim uuendus. Spetsiaalne puhastuskivi tuleb tõhusalt toime puhastustööde erinevate väljakutsetega ja erineb teistest vahenditest oma äärmiselt ökoloogilise koostise poolest.  Puhastuskivi puhastab, poleerib ja kaitseb erinevaid pindu, ilma et oleks vaja kasutada mingeid muid puhastusvahendeid. Täiuslikult puhtad, läikivad ja ohutud pinnad on eelised, mida annab puhastuskivi ja millele ei suuda kindlasti vastu panna ka kõige pedantsemad puhtusearmastajad. Seetõttu pakume oma kaubavalikus selle uudse puhastusvahendi erinevaid variante.  Prantsuse LACO puhastuskivi on sertifitseeritud, esmaklassiline toode, mis levitab meeldivat sidrunilõhna ja on nahale täiesti kahjutu. BIOSTEINI puhastuskivi on tõhus, ökoloogiline ja äärmiselt universaalne puhastusvahend, millele saab loota väga erinevate puhastustööde tegemisel. 

 

Puhastusvahendid, mis on valmis kõikideks koristusväljakutseteks 

Meie kaupluse köögipuhastusvahendid on ratsionaalne lahendus kõigile, kes otsivad tõhusaid, kuid ohutuid puhastusvahendeid. Domo.ee puhastuskaupade rubriigist leiate universaalsed puhastusvahendid, mis eemaldavad suurepäraselt mustuse ja rasva, jätmata puhastusjälgi. Universaalseid puhastusvahendeid saab kasutada klaasi, plasti, terase, tefloni ja alumiiniumi puhastamiseks.  Laiad kasutusvõimalused on oluline eelis paljude erinevate pindadega köökides. Meie sortimendist leiate ka valiku eri vajadustele kohandatud puhastusvahendeid kõigi majapidamistööde jaoks.  Domo.ee puhastusvahendite soliidses sortimendis on ka külmikute ja sügavkülmikute hoolduseks mõeldud puhastusvahendid, katlakivi eemaldusvahendid ja muud tõhusad puhastusvahendid kodu koristamiseks.