Teil tekkis küsimusi? +372 634 73 71

Continenta

23 kaupu

Kaubamärk Continenta rõõmustab oma kliente kontrastsete köögitarvete ja aksessuaaride kollektsioonidega, kus sageli domineerivad puidust aktsentidega kaunistatud tooted. Saksa firma Continenta püüdleb selle poole, et iga inimene omaks köögis elegantseid, kuid samas ülimalt praktilisi tarvikuid ja nõusid.

23 kaupu
Continenta – stiilsed ja funktsionaalsed kööginõud 

Continenta - 1977 a müügile ilmunud saksa kaubamärk, mis pakub tarbijatele kõrge kvaliteediga kööginõusid ja tarvikuid. Pidevalt arenev saksa ettevõte, teeb aktiivselt koostööd tuntud disaineritega ning loob mitte ainult funktsionaalseid, vaid ka stiilseid tooteid, mis hoolitsevad köökides mugavuse ja esteetika eest.

 

Kööginõud, mis omavad kasulikke eeliseid

Lõikelauad roostevabast terasest sahtlitega, leivakastid integreeritud lõikelauaga, paberrätikuhoidjad libisemiskindlate silikoonist jalgadega – Continenta esitatud pakkumised, mis aitavad luua funktsionaalse, modernse ja esteetilise köögi ilma suurema vaevata.

 

Continenta – väiksed, kuid tähtsad lahendused köögis

Continenta kööginõud ja tarvikud on valmistatud hoolikalt valitud puidust, järgides kõige rangemaid kvaliteedinõudeid. Puittoodete sarja täiendavad ka keraamilised kööginõud. Üheks edukaks näiteks on Continenta keraamikast leivakastid. Keraamilistel leivakastidel on puidust kaas, mida saab mugavalt kasutada leiva lõikelauana. Saksa ettevõte Continenta pakub väikeseid, kuid tõeliselt säravaid ideid, mis õigustavad end igas köögis ega jäta kedagi ükskõikseks.