Teil tekkis küsimusi? +372 634 73 71

Mahlapressid, pressid, purustajad

18 kaupu

Meie sortimendist leiate pähklitangid, tõhusad küüslaugupressid ja mehaanilised mahlapressid, mis võimaldavad teil kiiresti ja mugavalt täita selliseid ülesandeid, mis tavaliselt nõuavad palju pingutust.

18 kaupu
Kööginõud, mis muudavad töö köögis lihtsamaks

Kaupluses Domo.ee ootavad teid korralikult ja kiirelt küüslauku purustavad terasest küüslaugupressid, pähklitangid, käsimahlapressid, millega on väga mugav mahla pressida, ja palju muid funktsionaalseid köögitarbeid. Külastage meid ja soetage endale köögitarvikud, mis teie köögis veel puudu on.

 
Kompaktne mahlapress – kõik, mida vajate maitsvaima mahla jaoks

Värskelt pressitud mahl meeldib kindlasti igaühele. Manuaalsed mahlapressid on kõige ratsionaalsem ja rahaliselt soodsaim lahendus kõigile, kes soovivad nautida piiranguteta vitamiinirikkaid mahlu. Soovitame teile meie poes olevaid tsitrusviljade mahlapresse, mis on kompaktsete mõõtmetega, ei vaja erilist hooldust ja sobivad suurepäraselt mahla pressimiseks rohelistest või kollastest sidrunitest ja apelsinidest. Seetõttu leiab selline seade kahtlemata oma koha igas köögis.  

 

Harvem kasutatavad, kuid vajalikud köögitööriistad

Kodus on köök see loominguline ruum, kus viiakse pidevalt ellu erinevaid kulinaarseid eksperimente. Kindlasti juhtub vahel, kui üks või teine ​​muljet avaldama pidanud kulinaarne idee ei saa kunagi teoks. Ja see juhtub väga lihtsal põhjusel – korralike köögiriistade puudumise tõttu. Seetõttu tuleks oma köögiriistade kogu täiendada nii põhiliste kui ka eriotstarbeliste köögitarvikutega. Üks selline on kvaliteetne küüslaugupress. See töövahend hõlbustab oluliselt väga erinevate roogade valmistamist. Kuid küüslaugupressi pole kaugeltki mitte igas köögis. Pressid ja riivid meie veebipoest rõõmustavad teid kõrge kvaliteedi ja soodsa hinnaga. Pole mingit põhjust, miks peaksite oma köögis funktsionaalsetest töövahendeist loobuma.