Teil tekkis küsimusi? +372 634 73 71

LACOR

203 kaupu

LACOR on üle 70 aasta eksisteerinud Hispaania kaubamärk, mis esindab vanu toiduvalmistamise traditsioone ning ühendab need edukalt kaasaegsete, uuenduslike ja modernsete tehnoloogiatega. LACOR kaubamärgiga köögiseadmed, nõud, tööriistad ja tarvikud täidavad oma eesmärki meisterlikult, rõõmustavad laitmatu kvaliteediga, mida usaldavad ka maailma kõige luksuslikumad restoranid ning hotellid.

203 kaupu
LACOR -traditsioonidel põhinev kaasaegne köök

Domo.ee sortimendist leiate laia valiku LACOR köögiseadmeid, tööriistu ja nõusid, mis võimaldab selle kaubamärgi meistritooteid kohaldada ka oma köögis.

 

LACOR -tähtis on iga detail 

LACOR lähtub kaasaegse inimese vajadustest ja garanteerib köögis igal sammul maksimaalse funktsionaalsuse. Kuigi see kaubamärk võib pakkuda eriti rohke standardsete köögitarvikute nagu pannide, mikserite, köögikombainide või elektriliste veekeetjate valikut ei unusta LACOR ka kõige väiksemaid köögi aktsente. Küüslaugupress, LACOR-i viilutaja, õlidosaator või elektriline pipra- ja soolaveski meenutavad kahtlemata vanu toiduvalmistamise traditsioone, kuid pakuvad ka lisafunktsioone, mis tagavad kaasaegsema ja tõhusama töö köögis.

 

LACOR roostevabast terasest nõud - ajale allumatu klassika 

Roostevabast terasest nõud ja tööriistad on  igas köögis kompromissitult üks universaalseimaid, kauakestvamaid ja esteetiliselt kütkestavamaid lahendusi. LACOR kaubamärgile meeldib tõesti katsetada ja pakkuda oma austajatele üha funktsionaalsemaid, iga kord üha unikaalsema disainiga, kaasaegsetele tehnoloogiatele tuginevaid köögiseadmete ja tööriistade lahendusi. Kuid toodete materjalide osas püütakse mitte kaugeneda traditsioonidest ning valitakse tavaliselt ajaproovi läbinud, usaldusväärne ja esteetiline roostevaba teras. Just sel põhjusel sobivad nii LACORi elektritermos kui ka veekeetja, kastmekann või võitoos subtiilselt iga kodu interjööriga ning teenivad truult ega kaota oma esialgset välimust pikki aastaid.

 

Tehnoloogiad, mis üllatavad isegi innovatsioonide ajastul 

LACOR on kaubamärk, mida ei saa kindlasti pidada prognoositavaks. Kuigi see Hispaania tootja pakub ka köögitööriistade ja seadmete standardlahendusi, valmistab ta ka spetsiifilisi, ainulaadset funktsiooni täitvaid tooteid. Solidaarsed veinikülmikud, veinide vakumeerimiseks mõeldud komplektid, elektrilised noateritajad või isegi spetsiaalsed avokaado tükeldamise noad - tööriistad, mis üllatavad meeldivalt ja pakuvad erakordset mugavust.