Teil tekkis küsimusi? +372 634 73 71

LACOR

3 kaubad

Tänapäeval toob enamik kohvigurmaane oma kööki nutika kohvimasina, mis valmistab täiusliku maitsega kuuma joogi väga kiiresti. Kindlasti on aga kohvisõpru, kes eelistavad alati filterkohvi.

3 kaubad
Kuumade jookide tarvikud, mis tulevad alati kasuks

Filtreeritud kohv annab võimaluse nautida kohvi täiuslikku maitset, aga ka meeldivalt joovastavat aroomi. Seetõttu leiate meie poest laias valikus kohvi filtreerimise komplekte, filtreid ja muid tarvikuid kohvi valmistamiseks.

 

Kohvi valmistamise tarvikud neile, kes eelistavad filterkohvi  

Filterkohvi valmistamisel tuleb osta kvaliteetsed  kohvifiltrid. Kohvimasinasse paigaldatud kohvifilter tagab ühtlase kohvitõmmise ja püüab usaldusväärselt kinni mitmesugused lisandid. Kuigi enamik inimesi on juba pikka aega kasutanud ühekordseid paberist kohvifiltreid, on tänapäeval populaarsust kogumas ka korduvkasutatavad filtrid. Roostevabast terasest või muust vastupidavast materjalist valmistatud korduvkasutatav kohvifilter täidab suurepäraselt kohvi filtreerimise funktsiooni väga palju kordi ega vaja erilist hooldust. Meie sortimendis on ainult kvaliteetsed ühekordselt või korduvalt kasutatavad kohvifiltrid ning ka ülifunktsionaalsed filtrid, mis on kohandatud kohvitassi jaoks. Kohvitassi pandav kohvifilter on ideaalne lahendus kõigile kohvigurmaanidele, kes soovivad sageli nautida lihtsat ja ülikiiret kohvivalmistamise rituaali.

 

Teesõelad, mis aitavad teil hõlpsalt teed valmistada

Klientidele, kellel on nõrkus erinevate teeürtidega kuumade jookide vastu, saame pakkuda ülifunktsionaalseid ja praktilisi teesõelasid. Teesõelad meie poest tagavad kõige mugavama ja korralikuma tee valmistamise protsessi. Teesõelte valikut täiendavad ka erinevate maitseainete või ürtide jaoks kohandatud maitseainete sõelad ja multifunktsionaalsed kurnad, mis parandavad märgatavalt erinevate roogade valmistamise kogemust.