Teil tekkis küsimusi? +372 634 73 71

LACOR

6 kaubad

Erinevad koorijad, kaabitsad ja muud pisemad köögiriistad ei ole küll suured, kuid on köögis väga olulised abilised, mis tulevad tõhusalt toime kõige erinevamate kulinaarsete väljakutsetega. Pakume rohkesti erinevaid väikeseid köögiriistu, mis muudavad iga protsessi köögis palju meeldivamaks ja lihtsamaks.

6 kaubad
Koorijad, mis teevad rohkem, kui ainult koorivad

Kartulite ja muu köögivilja koorijad on kahtlemata kasulikud igas köögis.  Nende köögiriistade abil saate kiiresti ja väga lihtsalt koorida erinevaid köögi- või puuvilju. Meie kauplusest leiate erinevast materjalist ja kujuga koorijaid, mis sobivad nii parema- kui ka vasakukäelistele. Samuti pakume oma klientidele võimalust soetada multifunktsionaalsed koorijad, mis on heaks abiliseks, kui on vaja kaunistada magustoite või peeneid kokteile. 

 

Spetsiifilist funktsiooni täitvad köögiriistad

Veel üks väike, kuid kartulikoorija kõrval sama kasulik köögiriist on oliivi- või kirsikivide eemaldaja. Kuigi sellisel vahendil on vaid üks ja väga selge funktsioon, tuleb see kivideta hõrgutiste nautimisel tõesti kasuks. Meie valikust leiate universaalsed kivide eemaldajad, mis võtavad väga lihtsalt välja kirsi- ja oliivikivid.  Veel üks atraktiivne pakkumine on väga mugav spetsiaalse konteineriga kirsikivieemaldaja. Selline seade tagab kivide kiire eemaldamise ja kaitseb ka mahla pritsimise eest. Väikesed ja spetsiifilised köögiriistad ei pruugi küll olla köögis kõige olulisemad töövahendid, kuid kindlasti tuleb ette hetki, mil neid läheb vaja.   Seetõttu soovitame teil külastada meie kauplust, kust saate valida köögiriistu, mis aitavad teil valmistuda kõikideks kulinaarseteks väljakutseteks.