Teil tekkis küsimusi? +372 634 73 71

LACO

14 kaupu

Laco - prantsuse kaubamärk, mis rõõmustab kliente tõhusate, ökoloogilisel koostisel põhinevate puhastusvahenditega. 1981a loodud prantsuse kompanii toodab ja turustab esmavajalikke puhastusvahendeid, mis hoolitsevad efektiivselt mitmesuguste pindade puhtuse eest.

14 kaupu
Laco – puhastusvahendid, mis on mõeldud ökoloogiliselt mõtlevale inimesele

Iga Laco kaubamärki kandev toode koosneb hoolikalt valitud ja tähelepanelikult kontrollitud koostisosadest, mis ei kahjusta keskkonda ega inimese tervist. Prantsuse firma Laco demonstreerib vastutustundlikku suhtumist loodusesse ja võimaldab igal ökoloogiliselt vastutustundlikul inimesel kasutada kõrgeimatele kvaliteedistandarditele vastavaid puhastusvahendeid

 
Puhastusvahendid, mis garanteerivad parima puhastamistulemuse

Laco kaubamärgi esindajad mõistavad suurepäraselt, et erinevad puhastusülesanded vajavad erinevaid puhastamislahendusi. Seetõttu pakub prantsuse kompanii tarbijatele eriti laia ning kontrastset puhastusvahendite valikut. Laco puhastuskaupade liinis on aknapuhastusvahendid, universaalsed pindade puhastusvahendid, mikrokiudlapid ja muud puhtuse eest hoolitsemise vahendid, mis garanteerivad alati parima puhastamistulemuse. 

 

Universaalsed puhastusvahendid, mis on kohandatud kõikidele puhastamisvajadustele

Laco puhastuskivi - universaalne puhastusvahend, mis saab suurepäraselt hakkama kõikide puhastamisülesannetega. See täiesti naturaalsetest ja biolagunevatest materjalidest valmistatud puhastusvahend tagab kauakestva kaitse ja võimaldab nautida mistahes pindade kauakestvat puhtust. Kompaktse suurusega Laco puhastuskivid puhastavad efektiivselt valamud, köögipliidid, köögimööbli, ribakardinad, dušikabiinid ja isegi hõbeesemed. Meeldiva lõhnaga puhastuskivid on olmes tõeline innovatsioon. Need hoolitsevad pindade laitmatu puhtuse eest ja tagavad mugava ning kiire puhastamiseprotsessi nii kodus kui õues.