Teil tekkis küsimusi? +372 634 73 71

TREND

13 kaupu

Trend kaubamärgiga puhastusvahendeid, puhastuslappe ja muid puhastuskaupu võib tingimusteta usaldada iga koduperenaine. Erinevat tüüpi plekieemaldusvahendid, ökoloogilise koostisega nõudepesuvahendid, erinevatele puhtuse väljakutsetele kohandatud puhastuslapid on šveitsi kompanii Trend tooted, mida võite leida ka Domo.ee kauplusest.

 

13 kaupu
Efektiivsed ja keskkonnasõbralikud puhastusvahendid

Trend kaubamärki kandavad puhastusvahendid tagavad nõude parima puhtuse ilma suurema pingutuseta, lisaks eristab neid eriti keskkonnasõbralik koostis. Ökoloogilised Trend nõudepesuvahendid eemaldavad efektiivselt erinevat liiki ja isegi vana mustuse ega ärrita üldse käenahka. Naturaalsetest taimsetest koostisosadest koosnevad universaalsed Trend puhastusvahendid hoolitsevad operatiivselt kõigi siledate pindade puhtuse eest, kuid tähtsaim - need on keskkonnale täiesti kahjutud. 

 

Puhastuslapid, mis võimaldavad loobuda puhastusvahenditest

Trend kaubamärk omab eriti rohkearvulist, innovatiivsete puhastuslappide tooteliini. Kaasaegsete tootmistehnoloogiate abil valmistatud Trend puhastuslapid klaaspindadele. Mitte mingeid täiendavaid puhastusvahendeid mittevajavad lapid võimaldavad nautida kiiret ja efektiivset peeglite, akende ning muude klaaspindade puhastusprotsessi. Aga Trend kaubamärgiga universaalsed mikrokiudlapid on eriti kasulikud abilised kodus, kuna puhastavad kergesti tolmu, mustuse ja rasvaplekid kõige erinevamatelt pindadelt ega vaja mingeid keemilisi puhastusvahendeid. Šveitsi kompanii püüab selle poole, et Trend puhastusvahendeid kasutavad tarbijad teeksid kõik majapidamistööd kiiremini, lihtsamalt ja kvaliteetsemalt. Mis võib olla parem täiuslikust puhtusest, mille saavutamiseks ei kulu palju aega?