Teil tekkis küsimusi? +372 634 73 71

WD Lifestyle

96 kaupu

Igas mõttes täiuslikud kööginõud ja aksessuaarid - see on Itaalia kaubamärgi WD Lifestyle teene. Tasside komplektid, taldrikute komplektid, klaasid, söögiriistad, veekeetjad ja muud WD Lifestyle'i kaubamärgiga tooted eristuvad mitte ainult ainulaadse disaini, vaid ka kvaliteetse koostise poolest.

96 kaupu
WD Lifestyle – kööginõud, mis kujundavad stiilset eluviisi

Kööginõud ja tarvikud, mis lisaks oma peamisele kasutusotstarbele hoolitsevad ka stiilse elustiili eest – seda pakub WD Lifestyle. Itaalia ettevõte pakub tarbijatele üle maailma võimalust osta uuenduslike funktsioonidega täiendatud, disainerite loodud kööginõusid ja tarvikuid, mis kingivad kodule alati positiivse muutuse.

 

Kööginõud, mis esindavad kõrgeimat kvaliteeti

Itaalia firma WD Lifestyle võib pakkuda väga laia ja kontrastset kööginõude ja erinevate köögitarvikute valikut. WD Lifestyle toodangus domineerivad portselan, keraamika ja muud kvaliteetsed materjalid. Itaalia ettevõte demonstreerib ka vastutustundlikku lähenemist ökoloogiale, kasutades oma tootmisprotsessides sageli plastpudelitest ümbertöödeldud materjale. 

 
Erilist hooldamist mittenõudvad kööginõud

Kõik WD Lifestyle'i kööginõud ja tarvikud rõõmustavad efektsete disainilahendustega, kuid neil on ka praktiline pool. Nii portselanist kui keraamikast kööginõusid võib ohutult kasutada mikrolaineahjus ja pesta nõudepesumasinas. Isegi intensiivselt kasutatavad nõud ei kaota oma esialgset välimust ning neid kaunistavad disaineri dekoratsioonid ei pleeku. Kauakestvad kööginõud, mis vastavad kõrgeimatele kvaliteedistandarditele, on alati head ja neid on rõõm käes hoida – kõlab liiga hästi, et olla tõsi? Proovige WD Lifestyle'i tooteid ise ja veenduge.