Teil tekkis küsimusi? +372 634 73 71

SCHULTE-UFER

37 kaupu

Saksa firma pakub laias valikus potte, hautamisnõusid, panne, veekeetjaid ja muid köögitarvikuid, mis rõõmustavad praktilisuse ja suurepäraste vastupidavusnäitajatega. Schulte-Uferi kaubamärk on spetsialiseerunud mitte ainult kööginõudele, vaid toodab ka mitmesuguseid köögis kasutatavaid puhastusvahendeid, lappe ja muude tarvikuid.

37 kaupu
Schulte-Ufer – kööginõud, mida on meeldiv kasutada

Saksa kaubamärk Schulte-Ufer pakub traditsioonidel ja kõrgklassi materjalidel põhinevaid igapäevaseks kasutamiseks mõeldud kööginõusid ja seadmeid. Kõrge kvaliteet pole kaugeltki Schulte-Uferi kööginõude ainus eelis. Iga selle kaubamärgiga märgistatud kööginõu on eriti harmoonilise disainiga, mis sobib suurepäraselt erinevate sisustuslahendustega.

 

Kauakestvad roostevabast terasest kööginõud

Peaaegu kõik Schulte-Uferi kastrulid, pannid, veekeetjad ja muud kööginõud on valmistatud roostevabast terasest. Esimesed roostevabast terasest nõud lõi Saksa ettevõte rohkem kui 135 aastat tagasi. Seetõttu võib see ettevõte tõesti kiidelda aastatepikkuse metallitöötlemise kogemusega, mis kajastub otseselt pakutavate toodete kvaliteedis.

 

Kööginõud, mis muudavad toiduvalmistamise kogemusi

Saksa firma Schulte-Ufer püüab muuta igava toiduvalmistamise rutiini meeldivateks eluhetkedeks. Schulte-Ufer köögiriistadel on kasulikud funktsioonid, mis võimaldavad nautida mugavat ja vähem monotoonset toiduvalmistamist. Grillrestiga hautamisnõud, eemaldatava teesõelaga veekeetjad, kuumakindlate käepidemetega kiirkeetjad - erinevates kulinaarsetes situatsioonides teenivad Schulte-Ufer kööginõud, mis võimaldavad nautida turvalist ja kaasaegset kööki.