Teil tekkis küsimusi? +372 634 73 71

Russell Hobbs

79 kaupu

Russell Hobbs – köögiseadmete tootja, kes alates 1952 aastast loob funktsionaalseid, stiilseid, kõiki tarbijate vajadusi rahuldavaid köögiseadmeid. Selle kaubamärgiga märgistatud köögikombainid, röstrid, kohvimasinad ja muud elektriseadmed on loodud selleks, et köögis veedetud aeg oleks võimalikult lühike ja meeldiv.

79 kaupu
Russel Hobbs köögiseadmed neile, kes hindavad progressi 

Püüame pakkuda oma klientidele vaieldamatu kvaliteediga Russell Hobbsi taskukohase hinnaga kaasaegseid köögiseadmeid. Kutsume teid lähemalt tutvuma Russell Hobbsi tootevalikuga ja tooma köögitehnika arengu otse oma kööki. 

 

Russell Hobbs edu valem on innovatsioonid ja stiil 

Uuenduslikud tootmistehnoloogiad ja ajatu disain on väärtused, millest juhindudes on loodud iga Russell Hobbsi kaubamärki esindav köögiseade. Kuigi seda kaubamärki peetakse automaatsete veekeetjate tootjate seas ülemaailmseks turuliidriks, saab see tootja suurepäraselt hakkama ka muude köögiseadmete valmistamise väljakutsetega. Russell Hobbsi elektrilised multikeetjad, elektrigrillid ja köögikombainid demonstreerivad kõrgeid vastupidavusnäitajaid ning garanteerivad köögis alati maksimaalse tootlikkuse. Selle kaubamärgiga märgistatud roostevabast terasest röstrid rõõmustavad meeldivalt funktsioonide rohkuse ja peensusteni läbimõeldud disainiga. 

 

Russell Hobbsi elektrilised veekeetjad – kogemus, mida te ei unusta 

Russell Hobbs elektrilised veekeetjad on köögiseadmed, mis jätavad tõesti kustumatu mulje. Iga selle kaubamärgiga tähistatud veekeetja ühendab täiustatud tootmistehnoloogiad, vastupidavad materjalid, hämmastava disaini ja kõige erinevamad funktsioonid. Vaikselt vett keetvad veekeetjad, energiasäästlikud veekeetjad, kiirkeedufunktsiooniga veekeetjad - need on vaid mõned Russell Hobbsi uuenduslikud ideed, millega saate tutvuda Domo.ee veebipoes.