Teil tekkis küsimusi? +372 634 73 71

Ritzenhoff & Breker

75 kaupu

1810. aastast alates edukalt tegutsev Saksa ettevõte Ritzenhoff & Breker toodab eriti kvaliteetseid köögi- ja lauanõusid. Keraamilistest kruusidest kuni kokteilipokaalideni, küpsetusnõudest kuni portselanvaasideni – Ritzenhoff & Breker pakub kõike, mida vajate funktsionaalse köögi ja stiilsete kodu jaoks.

75 kaupu
Ritzenhoff & Breker – köögi- ja lauanõud, mis on iga köögi väärilised

Ritzenhoff & Breker kaubamärk saavutas ülemaailmse tuntuse juba eelmisel sajandil. Võib julgelt väita, et Saksa ettevõte ei hülga oma juhtivaid positsioone tänaseni. Kutsume teid lähemalt tutvuma Ritzenhoff & Brekeri tootevalikuga ja täiendama oma kööginõude arsenali kõrgeima kvaliteediga toodetega, mida hinnatakse positiivselt kogu maailmas.

 

Maitsekad kööginõud mis ei lähe moest

Saksa ettevõte on juba palju aastaid järjekindlalt esitlenud erinevaid köögi- ja lauanõude kollektsioone, mida saadab alati ainulaadne disain ja vaieldamatu kvaliteet. Stiilsed, samas universaalsed nõud vastavad suurepäraselt paljude inimeste maitsele ja sobivad laitmatult erinevate interjöörilahendustega. Kui otsite maitsekaid ja subtiilseid köögi- ning lauanõusid ei valmista  Ritzenhoff & Brekeri pakkumised teile kindlasti pettumust.

 

Klaasist köögi- ja lauanõud

Ritzenhoff & Breker kööginõud on valmistatud erinevatest materjalidest, kuid erilist tähelepanu pööratakse klaasnõudele. Seetõttu leiab Ritzenhoff & Brekeri sortimendist väga laia valiku klaasist kööginõusid ning tarvikuid. Klaasnõud kuivainete jaoks, klaasid erinevate jookide jaoks, klaasist küpsetusvormid – need on vaid mõned klaasist kööginõude näited, mida kahtlemata leiate ka meie poest.