Teil tekkis küsimusi? +372 634 73 71

GUSTA

77 kaupu

Gusta – Hollandis loodud kaubamärk, mis julgustab inimesi nautima ja hindama iga eluhetke. Kõrgekvaliteediliste kööginõude, tööriistade ja aksessuaaride tootmine - peamine valdkond, milles spetsialiseerub Gusta kaubamärki esindav, köögile mõeldud kaupade loojate meeskond.

77 kaupu
Gusta – köögitarvikud, mis võimaldava nautida elu

Hollandi kaubamärk toetab ideed, et elu peaks tähistama iga päev. Aga elu tähistamist püüavad selle kaubamärgi disainerid edendada luues. funktsionaalseid köögiseadmeid, originaalse disainiga köögitarvikuid ja esteetilisi lauatarvikuid

 

Erilisi funktsioone täitvad Gusta tooted

Hollandi kaubamärk Gusta püüab oma klientidele pakkuda mitte ainult tavapärast vaid ka väga spetsiifilist otstarvet täitvaid lauatarvikuid. Gusta kutsub tähistama elu ja see ideoloogia kajastub otseselt tema toodetes. Originaalse kujundusega nõud jookide jahutamiseks, mitmesugused veinitarvikud, huvitava kujuga vaasid on ambitsioonikate Gusta disainerite loodud tooted, mis ahvatlevad tähistama pikki suveõhtuid, nädalalõppe ja hindama sõprade või perega veedetud aega. 

 

Kaasaegsele inimesele mõeldud köögiriistad

Gusta kaubamärk mõistab suurepäraselt kaasaegse inimese vajadusi, kellel on pidevalt kiire ja kellele ei meeldi köögis palju aega veeta.  Seetõttu garanteerivad kõik Gusta köögiriistad, nõud ja lauatarvikud maksimaalse tootlikkuse ja köögis töötamise naudingu. Tänapäevase disainiga köögitarbed kiirendavad mitte ainult toidu valmistamist, vaid ka üllatavad pereliikmeid iga kord täiusliku ja kaasaegse toidu serveerimisega. Gusta toodete loomisprotsess ühendab julged disainiideed, praktilised tootmislahendused ja ajaproovi läbinud materjalid. Aga need komponendid kingivad alati parima tulemuse.