Teil tekkis küsimusi? +372 634 73 71

Ladelle

17 kaupu

Ladelle - loovust ja ambitsioone tulvil austraalia ettevõte, mis alates 1984. Aastast loob ja kujundab erakordse kvaliteediga majapidamistarbeid ja kööginõusid. Ladelle'i kontrastses sortimendis on kõike alates muljetäratavatest kristallpokaalidest kuni kõige väiksemate köögitarvikuteni. Kutsume lahkesti teid külastama ja tutvuma lähemalt Ladelle'i toodetega, mida jumaldatakse kogu maailmas.

17 kaupu
Ladelle – muljetäratava välimusega kööginõud

Ladelle kaubamärgi esindajad püüdlevad selle poole, et iga inimene saaks oma kööki täiendada funktsionaalsete ja stiilsete köögitarvikutega, millega on mugav toitu valmistada ja meeldiv serveerida kõige erinevamaid roogi. Kuigi köögitarvete pakkumine on tänapäeval tohutu pole Ladelle'i kaubamärki kandvaid klaase, pokaale, kruuse ja muud köögitarvikud võimalik kellegagi ära vahetada.

 

Ekspressiivsete detailidega kaunistatud kööginõud

Austraalia ettevõte annab igale oma tootele selge identiteedi ja lisab sellele ainulaadsed disainiomadused. Kristallpokaalid rubiini meenutava jalaga, muljetäratavate kaunistustega kaunistatud kruusid, moodsa kujuga taldrikud ja muud efektsed tooted, mis köidavad tähelepanu ja vallutavad ka kõige nõudlikumate tarbijate südamed.

 

Uue põlvkonna serveerimisnõud

Austraalia firma Ladelle pakub ka eriti laia serveerimisnõuside valikut. Ladelle kaubamärgiga portselantaldrikutega serveerimispüramiidid on moodsa serveerimisnõu näide, millega saab stiilselt serveerida mitte ainult suupisteid või desserte, vaid ka kuumi roogi. Ladelle pöörlevad serveerimisnõud, samuti ka väga funktsionaalne suupistetele sobiv nõu, mis kahtlemata kaunistab iga pühadelauda.