Teil tekkis küsimusi? +372 634 73 71

ROHE

17 kaupu

2015. aastal Saksamaal loodud kaubamärk pakub kogu maailma tarbijatele võimalust osta funktsionaalseid köögitarvikuid, mis on valmistatud jätkusuutlikest kvaliteetsetest materjalidest nagu alumiinium või roostevaba teras. Kutsume teid tutvuma Rohe kööginõude valikuga ja nautima iga toiduvalmistamise hetke.

17 kaupu
Rohe – kööginõud, mis esindavad novaatorlikke ideid

Rohe – noor, kuid äärmiselt energiline ja perspektiivne ettevõte, mis arendab uuenduslikke ideid köögitarvete tootmises. Rohe valikus on uuenduslike funktsioonide ja stiilse disainiga tooted, mis muudavad köögis töötamise tõeliseks naudinguks.

 

Kööginõud, mis garanteerivad köögis efektiivse töö

Rohe ettevõtte põhieesmärk on efektiivne töö köögis. Seetõttu on kõik Rohe kaubamärgiga kööginõud väga funktsionaalsed ja universaalsed tooted, mida on väga mugav kasutada. Rohe kastrulid ja pannid sobivad igat tüüpi pliitidele. Saksa ettevõte võib pakkuda ka multifunktsionaalseid panne, mis täidavad mitte ainult panni, vaid ka hautamisnõu otstarvet. Rohe toodab ka ainulaadsel tootmistehnoloogial põhinevaid kastruleid, millesse on integreeritud sisemised kaalud. Tarbijaid originaalsete ideedega rõõmustav Saksa ettevõte demonstreerib pidevat arengut ja pakub alati häid lahendusi, mis õigustavad end suurepäraselt igas köögis.

 
Rohe – kööginõud, mis rõõmustavad kontrastse disainiga

Saksa kompanii pöörab suurt tähelepanu mitte ainult kööginõude funktsionaalsusele, vaid ka disainiomadustele. Rohe rõõmustab erinevate kööginõude kollektsioonidega, mille nõusid iseloomustavad kardinaalselt erinevad vormid, värvid ja muud esteetilised omadused. Sel põhjusel vastavad Rohe tooted suurepäraselt erinevatele klientide ootustele ning leiavad oma koha nii klassikalise kui ka modernse või mistahes muu interjööriga köögis.