Teil tekkis küsimusi? +372 634 73 71

Keller-Egger

18 kaupu

Saksa firma KELLER-EGGER toodetud  pipra, soola- ja muude maitseainete veskist saab kahtlematult iga köögi eriline aktsent: kaasaegse disaini ning laitmatu kvaliteediga seade täidab täiuslikult oma otstarvet, aga lisaks püüab ka iga pilku. KELLER-EGGER veskid on muljetäratavad ja usaldusväärsed: neile antakse 25-aastane garantii.

18 kaupu

KELLER-EGGER pipra, soola ja muude maitseainete veskid paistavad silma laitmatu kvaliteedi, kõrgeimate standardite ja saksa täpsusega. Kõik see on saavutatud kompanii rohkem kui 25 aastase tegevuse jooksul, seetõttu on KELLER-EGGER pipra ja soolaveskite turuliider!

Ostes KELLER-EGGER soola-pipraveski võite olla kindel, et kvaliteet ja maksimaalne rahulolu tootega on garanteeritud!

Eriline tähelepanu tootmisele kindlustab KELLER-EGGER kaubamärgi toodete kõrgeima kvaliteedi: tooted valmistatakse hoolikalt, pannakse kokku ja töödeldakse käsitsi, aga jahvatusmehhanisme testitakse regulaarselt: freesitakse hoolikalt, lihvitakse, kasutatakse vaid FSC sertifitseeritud pööki (kui pole näidatud teisiti).

KELLER-EGGER valtsitud terasest ja karastatud jahvatusmehhanismidele antakse 25 –aastane, aga keraamilistele jahvatusmehhanismidele 10-aastane garantii.