Teil tekkis küsimusi? +372 634 73 71

FOPPAPEDRETTI

4 kaubad

Turvalisus, kvaliteet ja funktsionaalsus – epiteedid, mida võib kasutada Foppapedretti kaubamärki kandvate toodete puhul. Foppapedretti – itaalia kompanii, mis alates 1945 a spetsialiseerub puidust triikimislaudade, pesukuivatite, laudade ja muude, kodule mõeldud kaupade tootmise valdkonnas.

4 kaubad
Foppapedretti – puidust tooted hubasele ja funktsionaalsele kodule

Puidul põhinev toodang aitab mitmesuguseid olmetöid teha lihtsamalt ja mugavamalt. Kuid mis tähtsaim - Foppapedretti toodetega tehakse kõik olmetööd mitte ainlt mugavalt vaid ka väga stiilselt.

 

Foppapedretti – kompaktsed tooted, mis pakuvad piiramatuid võimalusi

Foppapedretti pesukuivatid, triikimislauad ja muud olmetöödeks kohandatud tooted on mõeldud inimestele, kes hindavad stiili, kvaliteeti, funktsionaalsust ja komplekssust.  Foppapedretti kokkupandavad pesukuivatid täidavad suurepäraselt nii ühe inimese kui suure pere vajadusi. Elegantset stiili demonstreerivaid pesukuivateid iseloomustab eriti vastupidav konstruktsioon ja manööverdatav alus. Lihtsalt lahtitehtav ja eriti kiirsti kokkupandav kuivati tagab mugava kasutamise ja mahub suurepäraselt ka kõige kitsamasse kappi või nišši. 

 

Foppapedretti – ajale allumatu esteetika

Foppapedretti murrab kehtivad standardid, mis püüavad väita, et mitmesuguseid olmetöid peab tegema vaid kaasaegsete kuivatite või elektriseadmetega. Foppapedretti kaubamärki kandvad tooted tõestavad, et ka traditsioonilised pesu kuivatamise ja triikimise meetodid võivad olla efektiivsed, modernsed ja väga mugavad. Kõik Foppapedretti riidenagid, serveerimislauad, kuivatid ja muud tooted on kiiresti kokkupandavad ja väga mugavad kasutada. Lisaks kaunistavad laitmatud esteetilised omadused mistahes interjööriga kodu ja pakuvad hubasust. Foppapedretti kaubamärgi esindajad püüavad valmistada toodangut, mis vastab erinevate inimeste vajadustele ning võimaldab teha kõiki olmetöid suurima heameelega.