Teil tekkis küsimusi? +372 634 73 71

ZENKER

26 kaupu

Rohkem kui 100 aastat edukalt tegutsev Saksa ettevõte Zenker pakub oma kaubamärgi austajatele tooteid, mis ühendavad kvaliteedi ja traditsiooni novaatorlike ideedega. Zenkeri küpsetusvormid ja plaadid esindavad kõige kõrgeimaid kvaliteedistandardeid ja on mõistliku hinnaga – aga see on  kombinatsioon, mis täidab iga koduperenaise unistusi.

26 kaupu
„Zenker“ – usaldust väärivad küpsetusvormid ja plaadid

Zenker on Saksa kaubamärk, mis toodab küpsetusvorme ja plaate, mida iga perenaine võib tingimusteta usaldada. Zenker toodab iga päev umbes 120 000 küpsetusvormi, mis jõuavad seejärel ka maailma kõige kaugematesse nurkadesse. Suured tootmismahud kinnitavad suurepäraselt fakti, et küpsetamiseks mõeldud Zenkeri tooted vastavad kõrgeimatele kvaliteedinõuetele ja neist saavad kahtlemata kasulikud abilised, mida tasub oma köögis omada.

 

Piiritut funktsionaalust demonstreerivad küpsetusplaadid

Zenker kaubamärki kandvad küpsetusplaadid on valmistatud kõrgeima kvaliteediga lehtterasest, kaetud musta emailiga ja muude jätkusuutlike materjalidega, mis tagavad laitmatu vastupidavuse ja funktsionaalsuse. Zenkeri küpsetusplaadid on kriimustus- ja lõikekindlad. Plaadid on kaetud mittenakkuva ja mittekõrbeva pinnakattega, mis hõlbustab oluliselt nii küpsetiste valmistamise protsesse kui plaatide hooldamist.

 

Mugavad küpsetusvormid

Tõenäoliselt nõustub iga kokk, et kvaliteetne ja mugavalt kasutatav küpsetusvorm on suur eelis, mis võimaldab nautida mugavamat ja tõhusamat küpsetiste valmistamist. Kõik Zenkeri küpsetusvormid põhinevad kaasaegsel tootmistehnoloogial, mis tagab ülimalt meeldiva toiduvalmistamise kogemuse. Terasest valmistatud Zenkeri keeksivormid on mittenakkuva kattega, mis võimaldab keeksid vormist välja võtta ilma neid kahjustamata. Aga ristkülikukujuline Zenkeri küpsetusvorm küpsetab mitte ainult maitsva plaadikoogi, vaid jagab küpsetise ka 10 võrdseks osaks. Zenker kompanii esindajad püüavad süveneda inimeste vajadustesse ja luua küpsetamise tarvikuid, mis vastavad ka kõige nõudlikumate kulinaaride ootustele. Soovitame siiralt proovida ja selles ise veenduda.