Teil tekkis küsimusi? +372 634 73 71

BIOSTEIN

9 kaubad

Parima puhastusefekti garanteerivad puhastusvahendid - seda võib pakkuda saksa kaubamärk Biostein. Biosteini universaalsed puhastusvahendid saavad suurema vaevata jagu ka raskesti eemaldatavatest, vanadest plekkidest ja aitavad kauaks säilitada puhastatavate pindade esteetilised omadused.

9 kaubad
Biostein - efektiivsed ja universaalsed puhastusvahendid

Saksa kompanii Biostein osutab suurt tähelepanu kvaliteedikontrollile ja testib kõiki vahendeid hoolikalt erinevates oludes. Biostein puhastusvahendid puhastavad efektiivselt kroomitud, terasest, alumiiniumist, kullast, klaasist, puidust ja kõikidest muudest materjalidest pinnad.

 

Biostein puhastusvahendid - laitmatu puhtus eriti vähese ajakuluga

Biostein on kaubamärk, mida võib nimetada tõeliseks puhastusvahendite tootmiseksperdiks. Biostein universaalseid puhastusvahendeid kasutades on võimalik saavutada ootusi ületav tulemus eriti kiiresti. Biostein universaalsed vedelad puhastusvahendid - usaldust väärivad vahendid, mida võib kasutada kodu, spordiinventari või auto puhtuse eest hoolitsemisel. Puhastuskaupade tootja turustab ka eriti kõrgekvaliteedilisi katlakivi eemaldamise vahendeid, mis on kohandatud erinevatele olmeseadmetele, olmetehnikale ning mitmesugustele pindadele. 

 

Biostein puhastustööriistad on efektiivne abi igat liiki mustuse puhastamisel

Puhastustööde kvaliteet sõltub mitte ainult puhastusvahenditest vaid ka tööriistadest. Sel põhjusel lõi Biostein ka eriti kvaliteetse puhastustööriistade tooteliini. Unikaalsest kiust valmistatud Biostein mikrokiudlapid kõrvaldavad kergesti rasva ja muu mustuse ilma et vajaksid keemilisi vahendeid. Aga akende jaoks mõeldud Biostein lappide komplektid puhastavad hoolikalt ja lisaks ka kuivatavad need.