Teil tekkis küsimusi? +372 634 73 71

COOX

17 kaupu

Coox - saksa kompanii, mis toodab kokkupandavaid silikoonist küpsetusvorme. Kergesti kokkupandavad küpsetusvormid võimaldavad ilma suurema vaevata teostada kõige erinevamaid kulinaarseid fantaasiaid ja saavutada parima maitse ja väljanägemisega tulemusi.

17 kaupu
Coox silikoonist küpsetusvormid - progressiivse toiduvalmistamise kogemuse jaoks

Üha uusi ideid genereeriv ettevõte ei seisa kunagi paigal, täiustab tootmistehnoloogiaid, testib neid hoolikalt ja pakub tarbijatele selliseid küpsetusvorme, mis seavad küpsetusvormide turule üha kõrgemaid kvaliteedistandardeid. 

 
Küpsetamise harjumusi muutvad silikoonist küpsetusvormid

Patenteeritud Coox küpsetusnõud muudavad juurdunud küpsetamisharjumusi ja pakuvad teile võimaluse nautida täiustatud, mugavaid ja lihtsaid kulinaarsete meistriteoste valmistamise protsesse. Nurkadest avanevad küpsetusvormid võimaldavad loobuda eriti ebamugavast ja palju esteetilist kahju tekitavast küpsetiste ümberpööramisest. Üsna suur osa Coox küpsetusvorme ja muid küpsetusnõusid on mittenakkuva pinnaga, seetõttu ei vaja vormid rasvainega määrimist.

 

Coox küpsetusnõude muljetäratavad eelised

Kõik Coox kaubamärki kandvad küpsetusnõud tuginevad eesrindlikule tootmistehnoloogiale, mis võimaldab küpsetamise protsessi vaadata hoopis teise nurga alt. Mugavalt kokkupandavad küpsetusvormid alluvad tingimusteta kõikidele kulinaari vajadustele. Mittenakkuv pind ei lase küpsetisel kõrbeda vormi seinte külge. Kompaktsed vormid võimaldavad köögis maksimaalselt ruumi säästa. Kõrgeima kvaliteediga küpsetusvormide koostis tagab kiire ja eriti lihtsa puhastamise. Saksa firma Coox püüdleb selle poole, et nende to