Meist

Tegeleme maailmakuulsate brändide köögitehnika, nõude, köögiriistade ja tarvikute maaletoomise ning hulgi- ja online-müügiga Baltimaades (Eestis, Lätis ja Leedus) ning jaemüügiga Leedus.

Pikaaegne ja põhjalik kogemus köögitehnika valdkonnas, edukas koostöö usaldusväärsete partneritega ning esitletavate brändide kõrgelt hinnatud väärtused on mõjunud meie kasvule Baltimaades posiivselt:

  ▪  1996 - ettevõtte asutamine. Alustasime köögitehnika impordi ning jae- ja hulgimüügiga Leedus.

  ▪  2008 – alustasime hulgimüügiga Lätis

  ▪  2009 – avasime veebipoe Leedus (imperija.lt)

  ▪  2013 – avasime veebipoe Lätis (imperija.lv)

  ▪  2017 – avasime veebipoe Eestis (domo.ee)

Lisaks pikaajalisele kogemusele, läbimõeldud tootevalikule ja kasvusoovile iseloomustab meid paindlikkus ning suutlikus toime tulla  tänapäeva nõudliku tarbija ootustega professionaalselt ja kvaliteetselt.

www.domo.ee veebipoes leidub ühest kohast kõik vajaliku igaks päevaks ja igasse kööki – alates teelusikast kuni köögitehnikani. Esitleme kuulsaid brände Saksamaalt, Rootsist, Šveitsist, Austriast, Suurbritanniast ja Itaaliast, kelle tooted on võitnud hulgaliselt auhindu väljapaistva disaini, funktsionaalsuse ja innovatiivsuse eest. Ainuüksi tootja nimi piisavaks garantiiks, et toode teenib ostjat truult ja pikka aega.

Tagame oma klientidele mugava tooteotsingu, atraktiivsed hinnad, turvalise ostuprotsessi, palju paindlikke makseviise ja kaupade kiire tarnega koju või kontorisse. Kauba võib mugavalt tellida ka lähimasse pakiautomaati.

www.domo.ee veebipoes korraldatakse sageli erinevaid sooduspakkumisi ja allahindlusi, samuti pakume spetsiaalset soodustust meie lojaalsetele klientidele. Just selle tõttu soovitame kindlasti liituda meie uudiskirjaga, et oleksite alati värskete uudiste ja pakkumistega kursis.

 

TEEME RÕÕMUGA KOOSTÖÖD

Oleme Leedus ja Lätis loonud eduka ja usaldusväärse koostöövõrgustiku. Tervitame rõõmuga uusi partnereid Eestist ning usume, et meie iga-aastaselt arenev ja täienev tootevalik tagab eduka ja pikaajalise, püsivalt atraktiivse ning usaldusel ja üksteise respekteerimisel põhineva koostöö.

 

Koostöösoovi korral võtke meiega ühendust e-posti teel info@e-v.lt või telefonil +37044779200