Teil tekkis küsimusi? +372 634 73 71

Kaupade tagastamine

Kvaliteetsed, vigastamata pakendis ja mittekasutatud kaubad võib tagastada 14 päeva jooksul, alates saadetise kättetoimetamise päevast. DOMO klubi liikmed võivad tagastada veebipoest ostetud kaubad 30 päeva jooksul. Täitke TAGASTAMISE VORM, millele sisestage tagastatava kauba ostmise ajal ajal kasutatud andmed.

Tagastatav kaup peab olema:

  • Sama komplektsusega, rikkumata originaalpakendis, nagu Ostja selle sai;
  • Hoolikalt pakitud, pange kaasa faktuurarve või selle koopia;
  • Pandud täiendavasse kaitseümbrisse (transpordipakendisse, nt karpi või turvaümbrikku). Kaup soovitatakse tagastada samas pakendis kui see oli saadud. Eemaldage pakendilt saadetise originaalne kleebis koos aadressiga või kleepige sellele uus aadressisilt nii, et see kataks originaalse sildi.

TÄHTIS! Seni kuni saadetis on teel meieni, vastutab saadetise turvalisuse eest saatja, seetõttu palume kauba (-d) pakkida turvaliselt. Kui tagastatav kaup jõuab meieni purunenud või rikutud olekus, raha selle eest ei tagastata, seetõttu pakkige purunevad kaubad (klaas, keraamika jms) eriti hoolikalt.

Raha tagastamine.

Pärast tagastatava kauba kättesaamist ja selle kvaliteedi hindamist kanname raha (kauba ja tarnekulude eest, kui sellised olid) Teie märgitud kontole võimalikult kiiresti, kuid mitte hiljem kui 14 päeva peale tagastatava kauba kättesaamist.

Kui ostja tagastab vaid osa tellitud kaupadest, kui kättetoimetamise tasu on tellimusel sama (olenemata kogusest või kaalust), siis kauba kättetoimetamise kulusid ei tagastata. Ostjatele, kes esitavad kuni 12€ tellimusi ja kasutavad tellimuse tagastamise õigust, administreerimistasu 1,49€ ei tagastata.

 

Tagastamine kulleriga 

Tagastamise lõplik hind põhineb paki kaalul:

kuni 5 kg 3,95 €
kuni 10 kg 4,95 €
kuni 15 kg 5,95 €
kuni 20 kg 6,95 €
kuni 35 kg 13,95 €
kuni 50 kg 16,95 €
kuni 75 kg 19,95 €
kuni 100 kg 24,95 €

 

Pärast tagastusvormi täitmist saadame teie e-posti aadressile pakikleebise, mille peate välja printima ja kleepima paki välispinnale. Kui teil ei ole võimalik saadetise silti välja trükkida, võite valida Kauba tagastamise vormi täites sildi kättetoimetamise teenuse kulleriga (teenuse hind 1 euro). See arvestatakse maha tagastatavalt rahasummalt).

Suuregabariidilise kauba tagastamisel kohaldatakse analoogset maksu nagu sellise kauba kättetoimetamise puhul, vastavalt tagastamise päeval kehtivale tariifile.

Peale kauba tagastamise kinnitamist e-kirjaga tuleb kuller järgmisel tööpäeval saadetisele järele Teie näidatud aadressil. Enne saabumist informeerib kuller Teid telefoni teel.

Alates 3,95 €

Hind arvestatakse maha tagastatavast summast

tagastamise vorm

Tagastamine Omniva pakiautomaati

Kinnitus kaupade tagastamiseks Omniva pakiautomaadi kaudu saadetakse teile e-kirjaga.

SMS sõnumiga ja e-kirjaga saate kauba tagastuskoodi Omniva pakiautomaadi ukse avamiseks.

See pole probleem, kui pakiautomaat ei prindi välja tagastatavale saadetisele määratud aadressikaarti - pange saadetis pakiautomaadi avanenud kappi, aga saadetisele järele tulnud Omniva töötaja kleebib sellele Teie saadetisele määratud sildi. 

3,95 €

Hind arvestatakse maha tagastatavast summast

tagastamise vorm

Praakkaup

Praakkauba võite tagastada kulleriga või Omniva pakiautomaadi vahendusel tasuta.

Täitke Kauba tagastamise vorm ja märkige linnukesega “Praakkaup”. Märkustes kirjeldage praagi tunnuseid.

Kui praak on visuaalselt nähtav, lisage paar kvaliteetset fotot, kus  kauba puudused oleksid selgesti nähtavad.

Kui same praakkauba kätte, saadame epostitsi lõpliku vastuse praakkauba vahetamise või raha tagastamise asjus võimalikult kiiresti, kuid mitte hiljem kui 7 tööpäeva peale kauba kättesaamist.