EE

Vulkanus

Noateritajad Austriast. Noad teravaks - lihtsalt!

Austria ettevõtte VULKANUS® noateritajad teevad midagi, mida ükski noateritaja enne suutnud ei ole: innovaatiline VULKANUS® toode teritab noa tera mõlemalt poolt. See pole veel kõik: terituse ja viimistluse (poleerimise) teeb ära üks ja see sama toode. Seega ei ole vahet, kas kasutate VULKANUS® teritajat suures köögis, kodus või väljas olles. Seda on alati mugav ja lihtne kasutada...

 

Rohkem tootjast Vulkanus

Rohkem kui kahe aastakümne pikkune kogemus galvaniseeritud tehnoloogia valdkonnas võimaldab Austria ettevõttel luua ja valmistada VULKANUS® noateritajaid kvaliteetsetest materjalidest. Teritaja osad on valmistatud väga tugevast garbiidist (umbes 93 HRC). Tänu selle tugevale ning lööke taluvale materjalile sobib toode ideaalselt nugade teritamiseks. Noad muutuvad hetkega teravaks - just nagu žiletid.


Tänu mitmesugustele formaatidele - alates roostevabast terasest, plastikust kuni taskusse mahtuvast VULKANUS® teritajast – saab neid kasutada igal pool ja igal ajal. See on asi, milleta on korralikku kööki raske ette kujutada. Ka ei jäta VULKANUS® teritajaid teid hätta väljas olles või reisides - see on teiega igal pool kaasas.


Nürid noad on tavaliselt kusagil köögisahtli põhjas. Täna aga võite need sealt välja otsida, sest VULKANUS® noateritajaga saate need kerge vaevaga uuesti teravaks!

Filtrid

Hind