Teil tekkis küsimusi? +372 634 73 71

Vulkanus

1 kaup

Lihtsalt kasutatavad kõrgekvaliteedilised noateritajad igaühele - neid võib pakkuda austria kaubamärk Vulkanus. Selle kaubamärgiga tähistatud noateritajad on ette nähtud erinevat tüüpi, sileda või hambulise teraga nugade teritamiseks ja lihvimiseks.

1 kaup
Vulkanus noateritajaid hindab kogu maailm

Rohkem kui 20 aastat tagasi turule ilmunud Vulkanuse noateritajate sari levis kiiresti üle kogu maailma. Seetõttu võib patenteeritud Vulkanuse noateritajaid osta pea igas riigis, hästivarustatud spetsialiseeritud kauplustest nagu Domo.ee. 

 

Noateritajad on kohandatud kõikidele lõiketerade tüüpidele

Vulkanus kaubamärgiga noateritajad on vastupidavad ja väga funktsionaalsed tööriistad nii siledate ja hambuliste noaterade teritamiseks ja lihvimiseks. Kaasaegse disainiga noateritajad ei kriimusta lõiketerade pinda ja kohanduvad ideaalselt teritusnurgaga. Kuid nende noateritajate suurim eelis on universaalsus. Vulkanus noateritajad teritavad ja lihvivad ideaalselt nii köögis kasutavaid erinevat tüüpi nuge, kui jahinuge või isegi taskunuge. Mõne käeliigutusega teritab oma noa lihtsasti ka nugade teritamise kogemust mitteomav inimene. 

 

Teritajad, mis garanteerivad parima teravuse

Vulkanus noateritajate tootja arvestab inimeste erinevaid vajadusi. Seetõttu võib Vulkanus noateritajate valikust leida mitte ainult kööki sobivaid teritajaid vaid ka taskuvariante. Kompaktse suurusega taskuteritajad on mugavalt ja kiiresti kokku pandavad, seetõttu on neid mugav kasutada telkimisel või reisil. Vulkanuse kaubamärk püüab pakkuda klientidele funktsionaalseid, kvaliteetseid, kauakestvaid ja kaasaegseid noateritajaid, mis on kasulikud erinevates elusituatsioonides ja taastavad iga noa ideaalse teravuse eriti kiiresti.