Teil tekkis küsimusi? +372 634 73 71

Bamix

46 kaupu

Šveitsis valmistatud saumikser – neile, kes hindavad mugavust ja valivad parima võimaliku!

Bamix saumikserit (blenderit) on eriti mugav kasutada: selle komplektis on mitu erineva kasutusotstarbega, kiiresti vahetatavat otsikut. Selline seade on palju universaalsem, võrreldes tavaliste saumikseritega, millel on vaid üks, teljele needitud nuga kõikideks elujuhtumiteks. Bamix  otsikutega võib segada, vahustada, peenestada ja segada mistahes toiduaineid, purustada jääkuubikuid...

46 kaupu
Bamix köögiseadmed - šveitsi kvaliteet Teie köögis

Bamix – šveitsi kaubamärk, mida võib julgelt nimetada tõeliseks mikserite eksperdiks. Võimsus, vastupidavus ja kasutuslihtsus on omadused, mis peaksid olema igal kvaliteetsel mikseril, kuid Bamixi mikserid võivad pakkuda veel rohkem. Selle kaubamärgi miksereid hindavad positiivselt mitte ainult isiklikus köögis mugavust armastavad inimesed vaid ka maailma kuulsaimad kulinaarid. Seega, astuge sisse Domo.ee kauplusse ja tutvuge šveitsi kvaliteeti esindava Bamix mikserite sortimendiga.

 

Bamix – geniaalsus peitub lihtsuses

Ergonoomilise disainiga, kompaktsed mikserid pakuvad piiramatut kulinaariakogemust - see on määratlus mis sobib ideaalselt kõikidele Bamix mikseritele. Alates 1954 aastast Šveitsis valmistatavad, esmapilgul väheldased, köögis vähe ruumi võtvad seadmed pakuvad alati muljetäratavat võimsust ja hulka funktsioone. Bamixi multifunktsionaalsed mikserid tulevad suurepäraselt toime ka kõige keerukamate kulinaarsete ülesannetega, muutes need köögiseadmed hindamatuks väärtuseks igas köögis. 

 

Mikserid, mis vabastavad kulinaarse fantaasia 

Kasutamislihtsus on veel üks eelis, mida Bamix mikserid pakuvad. See eelis innustab kulinaarsetele väljakutsetele isegi neid inimesi, kes satuvad kööki eriti harva. Meie sortimendis on erinevalt komplekteeritud Bamix peenestajad, mis täidavad suurepäraselt köögikombaini ja teiste, palju ruumi võtvate köögiseadmete funktsioone. Erinevate otsikute abil on võimalik tõhusalt ja kiiresti teostada kõige keerukamaid kulinaarseid eksperimente. Seega - kui soovite tunda rõõmu kaasaegsest, avarast ja maksimaalselt funktsionaalsest köögist  on Bamix mikser just see, mida tõesti vajate.