Teil tekkis küsimusi? +372 634 73 71

LACOR

10 kaupu

Stiilsed termosed kohvi ja tee jaoks on mugav ja ka soodne lahendus, mis võimaldab nautida kuuma joogi mõnusid igas elusituatsioonis.

10 kaupu
Kvaliteetsed termosed – praktilisust hindavatele inimestele

Piknikul looduses, bussipeatuses külmetades või pikale jalutuskäigule minnes tahaks tõesti end soojendada ja nautida auravat kuuma kohvi või teed. Meie kaupluse sortimendist leiate erakordselt kvaliteetsed ja stiilsed variatsioonid erinevatest termostest, mis aitavad teil end soojana hoida ning alati nautida mõnusalt sooja lemmikrooga või tassitäit kuuma kohvi. Samuti väärib märkimist, et kaasaegseid tootmistehnoloogiaid kajastavad termosed täidavad suurepäraselt nii kuumade kui ka külmade jookide või jääkuubikute hoidmise funktsiooni. Seetõttu on universaalne termos kindlasti kasulik nii külmal aastaajal kui ka kuumal suvepäeval. 

 

Termosed, mis vastavad individuaalsetele vajadustele

Eelkõige tuleks termose ostmisel tähelepanu pöörata termose mahutavusele ning sooja- ja külmapidavuse näitajatele. Kui plaanite termose tööle või loengusse kaasa võtta, siis tuleks valida väikese mahutavusega, stiilne ja elegantse disainiga termos või termostass. Väikese mahutavusega kohvitermos ei võta palju ruumi ja sobib ideaalselt igapäevaseks kasutamiseks. Kui otsite termost reisile kaasa võtmiseks, siis on soovitatav valida 1-liitrine või suurem termos, millel on võimalikult hea soojapidavus ja millega tuleb kaasa tass. Meie sortimendist leiate väga laia valiku erineva mahu ja disainiga kohvi- ja teetermoseid, mis esindavad tuntud tootjaid nagu HELIOS, GUSTA ja teised, mis garanteerivad alati toodete kvaliteedi.

 

Funktsionaalsed termosed toidu jaoks

Domo.ee kohvi- ja teetermoseid täiendab ka soliidne valik termoseid, mis on ette nähtud toidu hoidmiseks. Toidutermosed, mis leiate meie kauplusest, põhinevad uusimatel termoste tootmise tehnoloogiatel. Samuti saame oma klientidele toidu hoidmiseks pakkuda GEFU kaubamärgi termoseid, millele on lisatud ka roostevabast terasest lusikad. Veel müüme topeltseinte ja eksklusiivse disainiga toidutermoseid, mis suudavad hoida toidu sooja kuni 6 tundi, külma toidu aga jaheda kuni 24 tundi. Seetõttu annavad need universaalsed termosed võimaluse nautida nii sooja toitu kui ka värskendavate jääkuubikutega kokteile. Meie sortimendist leiate parimad termosed toidu, kuumade ja külmade jookide jaoks, mis rahuldavad kindlasti teie individuaalseid ootusi ja üllatavad meeldivalt uuenduslike omadustega, mis tagavad termose kasutamisel maksimaalse mugavuse.

 

Lauatermosed on praktiline idee hommikusöögilauale

Paljudele inimestele seostuvad lauatermosed hotellide või kohvikutega. Kuid lauatermosed tee või kohvi jaoks on ideaalne lahendus ka koju, aidates säästa aega ja võimaldades nautida õigel temperatuuril kohvi või tee eeliseid. Domo.ee valikus on ka professionaalsed termosed, mis sobivad ideaalselt kontoriruumidesse, toitlustus- või majutusasutustesse. Termoste valik on tänapäeval tõeliselt lai, nii et külastage meie poodi ja tutvuge kaasaegsete termoste valikuga.