Teil tekkis küsimusi? +372 634 73 71

ARREDAMENTI

14 kaupu

Kui soovite kanda puhtaid ja värskelt lõhnavaid riideid, tuleb neid õigesti pesta ja korralikult kuivatada. Meie sortimendis on kompaktsed, stiilsed ja suurepäraselt oma otstarvet täitvad pesukuivatid, millel kuivatate efektiivselt ka eriti palju pestud riideid.

14 kaupu
Laitmatu välimusega kokkupandavad pesukuivatid ja riidenagid

Pakume oma klientidele võimalust osta vähe ruumi võtvaid kokkupandavaid riidenagisid, mis rõõmustavad alati silma laitmatu esteetilise välimusega.

 

Mugavad ja lihtsalt kasutatavad pesukuivatid

Meil on rõõm pakkuda oma klientidele funktsionaalseid, kuid eriti kompaktseid riidekuivateid, mida on mugav kasutada ka üsna kitsastes ruumides. Iga meie kaupluses müüdav riidekuivati on tugeva ja stabiilse konstruktsiooniga ning valmistatud kõrgeima kvaliteediga materjalidest. Mugavalt ja kiiresti püstitavaid pesukuivateid võib kasutada nii rõdul, ruumis kui õues. Üsna suur osa riidekuivateid on varustatud kummiratastega, mis kaitsevad põrandakatet kriimustamise eest. Seetõttu pole vahet, kas Te vajate erinevatele keskkonnateguritele vastupidavat õues kasutatavat pesukuivatit või eriti kompaktset pesukuivatusresti väiksesse ruumi - meie poes on erinevatele vajadustele vastav valik.

 

Riidekuivatid ja riidenagid, mis kaunistavad kodu interjööri

Kõik riidenagid ja riidekuivatid, mida me pakume oma poe külastajatele, on praktilised, funktsionaalsed ja kauakestvad tooted ning neid kroonib kahtlusi mitteäratav kvaliteet, aga suurim eelis on elegantne disain, mis kaunistab suurepäraselt erinevaid ruumilahendusi. Kokkupandavate riidekuivatite materjalide hulgas domineerib alati moesolev ja stiilne puit. Tuues oma koju sellist tüüpi pesukuivati, saate nautida mitte ainult mugavat, vaid ka väga stiilset pesu kuivatamist.