Teil tekkis küsimusi? +372 634 73 71

KELA

2 kaubad

Kompaktne, peene disainiga võitoos annab teile võimaluse nautida alati värsket, täiusliku tekstuuriga võid ning aitab ka luua hommikusöögilauas laitmatu esteetika.

2 kaubad
Võitoos on väike, kuid väga kasulik lauanõu 

Võitoos on eriti oluline lauanõu kõigile neile, kes alustavad oma päeva alati võileivaga. Domo.ee poest leiate keraamilised, roostevabast terasest ja klaasist võitoosid, mis tagavad või suurepärased säilitustingimused ja elegantse serveerimise.

 

Roostevabast terasest võitoosid – ajatu valik 

Kui otsustatakse osta üht või teist tüüpi võitoos, pööravad paljud inimesed oma pilgu ennekõike kompaktsete, universaalse disainiga roostevabast terasest võitoosidele.  Seetõttu leiate meie sortimendist rohkem kui ühe roostevabast terasest võitoosi. Hispaania kaubamärgi LACOR roostevabast terasest võitoos on ratsionaalne lahendus neile, kes eelistavad praktilisi, mitmekülgseid ja vastupidavaid lauanõusid. Neile, kes otsivad roostevabast terasest veidi elegantsemat võitoosi versiooni, meeldib kindlasti KELA võitoos. Roostevabast terasest põhi ja mugava käepidemega läbipaistev kaas on KELA võitooside eristavad jooned, mis võimaldavad nautida seda mugavat, säästlikku ja esteetiliselt atraktiivset lauanõud.