Teil tekkis küsimusi? +372 634 73 71

KELA

2 kaubad

Domo.ee esitleb oma sortimendis tõeliselt ainulaadseid ja eksklusiivseid kanne ja karahvine ning jagab nende kasutamiseks uusi ideid, mis avavad nende ammustest aegadest kasutuses olnud lauanõude praktilise ning tänapäevase poole.

2 kaubad
Stiilsed karahvinid – kaasaegsele pühadelauale

Stiilne, kvaliteetne ja moesuundi peegeldav karahvin saab kindlasti piduliku laua peamiseks kaunistuseks, pälvides külalistelt palju komplimente. Meie kauplusest leiate soliidse valiku nii vee- kui ka väärisjookide jaoks sobivaid karahvine, mis aitavad teil realiseerida ideid luksust ja omanäolisust rõhutava piduliku laua kaunistamiseks. Kaupluses Domo.ee on kuumakindel uuendusliku disainiga GEFU kaubamärgiga veekarahvin, mis sobib nii kuumade kui ka külmade jookide jaoks.  See veekarahvin on täiustatud spetsiaalse palliga, mis tagab karahvini mugava kasutamise ja joogi õige jaotamise. Kaasaegsete karahvinide sarja täiendavad ka erakordselt suure mahutavusega LACOR kaubamärgi külmade jookide dosaatorid, millest saab kuumadel suvepäevadel kahtlemata hindamatu väärtus.

 

Kaasaegsed väikesed kannud kohanduvad teie individuaalsete vajadustega

Kuigi esmapilgul võib tunduda, et need kannud ei ole tegelikult kuigi oluline lauanõu, siis tegelikult kaunistavad tänapäevased kannud iga pidulauda ning samas hõlbustavad oluliselt erinevaid toidu- või jookide valmistamise protsesse. Meie kauplusest võite osta kvaliteetseid erineva mahutavusega roostevabast terasest kanne või GEFU kaubamärgiga piimakannu, millel on eriti kitsas tila, nii et vedelikku saab valada kiiresti ja täpselt.  Samuti saame kohvikoore jaoks pakkuda elegantse disainiga väikeseid portselankanne, mis sobivad suurepäraselt ka kastmete serveerimiseks. Ka kõige väiksemad lauanõud muudavad mõnikord täiesti tavalise toidu serveerimise kompositsiooni ja annavad roale laitmatu esteetika. Seega, kui teile meeldib köögis toimetada ja üllatada oma peret maitsvate roogadega, siis pöörake roa koostisosade kõrval tähelepanu ka originaalsele serveerimisele.  Öeldakse ju, et me sööme silmadega.