Teil tekkis küsimusi? +372 634 73 71

Migiris

6 kaubad

Mažeikiais asutatud ettevõte ei tooda mitte ainult kõiki vajadusi rahuldavaid elektrilisi riivimismasinaid, vaid ka mitmesuguseid alumiiniumisulamist panne. MiGirise kaubamärki esindavad pannid võimaldavad ilma suurema vaevata küpsetada populaarseid "seeni", legendaarseid vahvlipannkooke või kõikide maiasmokkade poolt armastatud krõbedaid vahvleid.

6 kaubad
MiGiris – leedu köögiseadmed, mida ihaldab iga koduperenaine

Praktiline, kvaliteetne ja lihtsalt kasutatav elektriline riivimismasin on see, millest unistab salamisi iga perenaine. Just sellise elektrilise riivimismasina on loonud Leedu tootja MiGiris.

 

Elektrilised kartuliriivid garanteerivad parima riivimiskogemuse

MiGirise kaubamärki kandvad elektrilised kartuliriivid on vaikselt töötavad, eeskujuliku tootlikkusega köögiseadmed, mis riivivad lisaks kartulitele väga tõhusalt ka muid köögi- ja puuvilju. MiGirise riivimismasin on köögis hindamatu abiline, mis muudab raske ja aeganõudva töö efektiivseks, kiireks ja meeldivaks protsessiks. Võimsad, kuid kompaktsed riivimismasinad täidavad oma otstarvet suurepäraselt ega võta palju ruumi ja neid on lihtne hooldada. Mida enamat võiks veel vajada praktilisi ideid hindav koduperenaine?

 

Küpsetusvormid ja pannid, mis tagavad küpsetise ühtlase küpsemise

Kaasaegne köögitehnika võimaldab valmistada kõige erinevaid roogasid kiiresti ja mugavalt. Küll aga tahaks vahel meenutada lapsepõlves meeldinud maitseid ja roogasid. MiGirise alumiiniumsulamist pannid on suurepärane lahendus inimestele, kes tunnevad nostalgiat oma lapsepõlve maitsete järele ja soovivad küpsetada lapsepõlves maitstud küpsetisi. MiGiris pakub kõrgeima kvaliteediga alumiiniumisulamist valmistatud "seente", "pähklite", vahvli- ja pannkoogipanne. Ostes sellise toote, võite tunda rõõmu mitte ainult täiuslikest küpsetistest vaid ka kauakestvast köögitarvikust.