Teil tekkis küsimusi? +372 634 73 71

Migiris

4 kaubad

Kõige populaarsemate kööginõude nimekirjas on kahtlemata esikohal pannid. Funktsionaalne ja mugav pann on iga koka unistus, mida Domo.ee  sari suudab oma laia valikuga täita. 

4 kaubad
Pannid, mis tagavad mugava toiduvalmistamiskogemuse

Unikaalsete omadustega kõrgeimaid kvaliteedinäitajaid ja moodsaid tootmistehnoloogiaid esindavad malmist, taaskasutatud alumiiniumist, poleeritud roostevabast terasest või kivikeraamikast valmistatud pannid – see on vaid väike osa pannide erinevatest variatsioonidest, mis teenivad igaühe individuaalseid vajadusi. 

 
WOLL pannid – kaasaegsete tehnoloogiate ja keskkonnasõbraliku tootmise näide

Parimatest parim on tiitel, mille saab kindlasti omistada Saksa kaubamärgi WOLL uuenduslikele pannidele. Valualumiiniumist valmistatud mittenakkuva pinnaga WOLL pannid on saanud mitmeid auhindu. Panni eemaldatav käepide, mittenakkuv ja kriimustuskindel pinnakate, kiirelt kuumenev põhi ja kohandumine erinevat tüüpi pliitidega on omadused, mis õigustavad WOLL kaubamärgiga pannide kohta parimate seas. 

 

Pannid kõikideks kulinaarseteks väljakutseteks

Kuigi tänapäevaseid panne iseloomustab erakordne funktsionaalsus, ei piirdu tõelised kulinaariaentusiastid enam kaugeltki ühe panni valimisega.  Teatud toitude valmistamiseks on soovitatav kasutada spetsiaalselt selle roa jaoks mõeldud panne. Grillpannid, mis annavad lõkkel küpsetatud roogade efekti, wok-pannid, mis avavad piiramatud võimalused aasiapäraste roogade valmistamiseks, või kõigile maiasmokkadele aktuaalsed pannkoogi- ja vahvliküpsetuspannid – need küpsetusnõud konkreetsete roogade valmistamise funktsiooni ja aitavad luua täiusliku, eriti armastatud ja sageli valmistatava toidu maitse. Domo.ee pakutav pannide valik on lai ja  konkurentsivõimelise hinnaga, mis võimaldab säästa raha ja osta endale kõik spetsiaalselt teie vajadustele vastavad kvaliteetsed pannid.