Teil tekkis küsimusi? +372 634 73 71
Saksamaa WOLL, Saksamaa
Saksamaa WOLL, Saksamaa

Artikli nr: 824CO

Roostevabast terasest kaanega kastrul WOLL "Concept Pro", Ø 24 cm, 4 l

148 € Domo klubi liikmetele
185 €
Madalaim müügihind 30 päeva jooksul 185 €

Kaup on laos.

 • Tarne Venipak pakiautomaati
  Toimetame kätte 2-3 tp tasuta
 • Tarne Omniva pakiautomaati
  Toimetame kätte 2-3 tp alates 3,95 €
 • Kättetoimetamine Venipak kulleriga koju/büroosse

  Toimetame kätte 2-3 tp alates 3,95 €
  Tarne hind arvutatakse tellimuse kaalu alusel: 1.950 kg.

Kauba kirjeldus

 • Viiekihiline (servast servani) roostevabast terasest kastrul koos multifunktsionaalse kaanega
 • Läbimõõt: Ø 24 cm
 • Kõrgus: 9 cm
 • Mahutavus: 4 l
 • Kaks mittekuumenevat käepidet
 • Pliidiplaatidele läbimõõduga kuni Ø 22 cm
 • Sobib pliitidele: induktsioon, keraamiline, elektri, halogeen, gaas
 • Võib pesta nõudepesumasinas
 • Võib kasutada ahjus temperatuurini 220° C
 • Garantii: 25-aastane garantii korral   Rohkem >>
Fotol oleva kauba värvitoon võib mõnevõrra erineda, aga kirjelduses esitatud teave on üldine, mistõttu ei pruugi kõik kauba omadused olla ära toodud. Kampaaniahinnad või kaupade hinnad veebipoes võivad erineda meie kaupade hindadest füüsilistes kauplustes . Küsimuste korral ootame alati teie kõnet telefonil +372 634 73 71 või kirjutage meile e-posti aadressil info@domo.ee

Kasutamine ja hooldus

KASUTAMINE JA HOOLDUS

WOLL Concept Pro potid, mis näevad küll välja nagu tavalised terasnõud, kuid omavad tegelikult terve rida erilisi omadusi. Auhinnatud WOLL Concept Pro multifunktsionaalsete toidunõude sarja valmistamisel on kasutatud uusimat mitmekihilist tehnoloogiat, mis ühendab roostevaba terase ja alumiiniumi omadused. Uus tehnika ühendab need kaks metalli kvaliteetseks mitmekihiliseks (5-kihiliseks) metalliks: kahe roostevaba terase väliskihi vahel on kolm alumiiniumist sisekihti. See loob ühendusteta (servast servani) kapslipoti koos multifunktsionaalse klaasist kaanega (3 kaanepositsiooni). Tänu sellele mitmekihilisele tehnoloogiale jaotub temperatuur täiesti ühtlaselt poti põhja ja seinte vahel, tagades ainulaadsed küpsetusomadused. Poti väljalaskeava ümardatud äär katab täielikult alumiiniumi sisemisi kihte, kaitstes võimalike korrosiooni ja teravate servade eest. WOLL Concept Pro seeria sobib igat tüüpi pliitidele, sealhulgas induktsioonpliitidele.

 

ENERGIA

WOLL Concept Pro potid jaotavad soojust väga kiiresti, mis tähendab, et kui keerate kuumuse pärast keetmist maha ja katate poti tihedalt multifunktsionaalse kaanega, saate jätkata toiduvalmistamist märkimisväärse energiasäästuga. Energiakadude vältimiseks kontrollige, et kasutatava toidunõu läbimõõt vastaks pliidi suurusele - liiga suur pliit kiirgab tarbetult energiat läbi toidunõu külgede. Kui potti kasutatakse gaasipliidil, ei tohi leegi läbimõõt olla suurem kui poti aluse läbimõõt. Valige poti või panni suurus vastavalt toidukogusele, mida valmistate. Toit peaks täitma 2/3 panni mahust, mitte kunagi täitma seda üleni.

 

KUUMENEMINE

Concept Pro kööginõude sari tagab täiusliku toiduvalmistamise, kiire ja ühtlase kuumuse jaotumise kuni poti ülemise servani. Ärge kuumutage toidunõud üle, st ärge laske tühjadel või määritud toidunõudel kõrgel temperatuuril kuumeneda. Kui pann ikka veel üle kuumeneb, jätke see jahtuma, lülitades pliidi välja. Ärge jahutage potte külma veega. Kui potid on pidevalt ülekuumenenud, võivad metallile tekkida plekid, kuid see ei mõjuta selle jõudlust ja jätkuvat edukat toimimist.

 

KÄEPIDEMED JA KAAS

Pliidil keetmisel kuumenevad Concept Pro sarja pottide külgmised käepidemed ja kaane käepidemed minimaalselt, st ainult sellisele temperatuurile, mis võimaldab neid puudutada (poti tõstmiseks, vedeliku välja valamiseks) ilma pajalappide kasutamiseta. Kui aga Concept Pro-d kasutatakse ahjus küpsetamiseks, kasutage kindlasti pajalappe või ahjukindaid. WOLL Concept Pro sarja käepidemed ja kaas on kuumakindlad kuni 220 °C. Kui Concept Pro sarja seadmeid kasutatakse ahjus küpsetamiseks, tuleb eemaldatav panni käepide eemaldada.

 

KÖÖGITÖÖRIISTAD

WOLL Concept Pro toiduvalmistamisvahendeid saab kasutada puidust, plastist, silikoonist või metallist köögitööriistadega. WOLL pakub laia valikut olulisi silikoonist köögitööriistu ja tarvikuid. Kõrge temperatuurikindlusega ja kergesti pestavad WOLLi silikoonist tööriistad on äärmiselt hügieenilised ja hõlpsasti kasutatavad.

 

PESU

Enne esmakordset kasutamist keetke vett WOLL potis kolm korda vähemalt 3 minutit, peske potti vähese pesuvahendiga, loputage ja pühkige. WOLL Concept Pro tooteid saab pesta nõudepesumasinas või käsitsi. Ärge unustage eemaldada panni eemaldatav käepide, kui pesete panni nõudepesumasinas. Käsitsipesuks kasutage pehmet harja või käsna ja väikest kogust nõudepesuvahendit. Raskema poti määrdumise korral kasutage roostevabast terasest puhastusvahendit.

 

 

 

PLIIDIPLAAT

Pliidi läbimõõt peaks olema sama suur kui teie toidunõude põhi või veidi väiksem, et säästa energiat. Induktsioonelektripliidil toiduvalmistamisel on WOLL Concept Pro kööginõude sari ideaalne valik, sest spetsiaalsest roostevabast terasest valmistatud kööginõude välispõhi tekitab tugeva magnetvälja kogu poti põhja ulatuses, mis tagab kiire ja ühtlase kuumuse jaotumise ning energiasäästu. Pange tähele: induktsioonpliidi servad on sageli varustatud magnetiliste anduritega, mis tuvastavad, kas toidunõud sobivad induktsioonile või mitte. Seetõttu peaks induktsioonpliidi pliidiplaat olema sama suur või veidi väiksem kui kasutatava kööginõu põhi. Vastasel juhul ei pruugi pliit tunnistada kööginõud induktsioonpliidile sobivaks. Liigutamiseks tõstke nõud alati üles, et väikesed toiduosakesed/liiv ei kriimustaks sööginõude põhja või pliidiplaati.

 

OHUTUS

Concept Pro pottide külgmised käepidemed ja kaane käepidemed on ahjukindlad kuni 220 °C. Kasutage alati ahjukindaid või pajalappe, kui võtate kuumad nõud ahjust välja. Kasutage rasvaga küpsetamiseks (praadimiseks) sügavat potti. Et vältida põletusi kuuma ja vahutava rasva tõttu, ärge täitke potti rohkem kui poole poti mahu võrra ja ärge katke potti kaanega. Ärge kunagi jätke toiduvalmistamise ajal panni järelevalveta.

 

GARANTII

WOLL Concept Pro nõude korpusele on 25-aastane väändumisevastane garantii. Garantii ei hõlma nõude käepideme ja kaane purunemist, klaasist kaane purunemist, nõude loomulikku kulumist, kõrbenud mustust ja nõude põhja mehaanilisi kahjustusi.

 

MIDA PEAKS TEADMA ROOSTEVABAST TERASEST KÖÖGINÕUDE KOHTA:

 • Kodumajapidamistes kasutatav söögisool sisaldab kloori (NaCl). Kui soola kasutatakse valesti, võib see aine põhjustada kloriidi lagunemist. Kui sool jääb toiduvalmistamise ajal pikaks ajaks roostevabast terasest poti põhja (kui potis olev vedelik on liiga külm ja sool ei lahustu kiiresti), võib see põhjustada niinimetatud lokaalsete elementide teket, mis põhjustavad erosiooni. Seetõttu lisage soola alati ainult keevasse vette või kuumale toidule.
 • Roostevabast terasest toidunõudele tekivad sinakad või värvilised (vikerkaarevärvilised) plekid toiduvalmistamise või pesemise ajal või pärast seda. Et kaitsta end välismõjude eest, moodustab 18/10 roostevaba teras inimsilmale nähtamatu kaitsekihi, mis tekib magneesiumi, silikaatioonide ja hapniku (toiduainetes ja kraanivees looduslikult esineva) ühendamisel. See kiht, mis ei ole tervisele ohtlik ega mõjuta negatiivselt roostetõrjet ega nõude kasutusiga, muutub teatud tingimustel nähtavaks, muutudes sinakaks. Värvi saab eemaldada tavaliste metallide puhastusvahenditega või äädika ja sidrunhappe lahusega.
 • Piirkondades, kus vesi on kõva ja lubjarikas, võivad roostevaba terase pinnale ilmuda valged laigud või sadestused. Need saab hõlpsasti eemaldada äädika ja vee lahusega (1 osa äädikat, 5 osa vett). Äädika asemel võib kasutada ka sidrunimahla. Ennetava meetmena soovitame alati pärast nõudepesu nõudepinnad kuivaks pühkida.
 • 18/10 roostevaba teras on keemiliselt vastupidav roostetamisele, kuid mõnikord võivad roostevaba terasest nõudel tekkida roosteplekid. Sellisel juhul on tegemist "võõraste roostetega". Roostevaba terase pinnale ladestuvad peened terase- või rauaosakesed. Kui see puutub kokku veega, algab korrosiooniprotsess ja tekib võõrrooste. Tavaliselt on raske kindlaks teha, kust on pärit roostevabale terasele ladestunud rauaosakesed. Võimalik, et rauda leidub joogivett varustavates torustikes või et roostevabast terasest toidunõud pestakse nõudepesumasinas koos muude rauda sisaldavate esemetega. Rooste eemaldatakse tavaliste roostevabast terasest hooldusvahenditega.
 • Tugeva mustuse saab eemaldada, kui keeta vett koos supilusikatäie nõudepesuvahendiga ja jätta see üleöö seisma.
 • Kui toiduvalmistamisel olev toit muutub kõlbmatuks, ärge jätke seda pikaks ajaks potti. Lisage potti keev vesi, keetke ja laske 5-10 minutit seista. Eemaldage toidujäägid puu- või plastspaatliga. Metallist harjad, noad ja muud sarnased tööriistad ei ole soovitavad. Loputage anumat pesuvahendiga.
 • Poti seintele ja kaanele võivad tekkida tumedad laigud, kui nõud on ülekuumenenud, samuti kui temperatuur muutub järsult. See ei ole metalli defekt ja ei mõjuta sööginõude edasise kasutamise edukust. Nõuetekohane kasutamine, ilma ülekuumutamata ja kuumade nõudega järsku külmas vees jahutamata, hoiab ära plekke. Kui need siiski tekivad, jätkake köögitarvete kasutamist vastavalt kasutusjuhendile - aja jooksul kaovad plekid nõuetekohase kasutamise korral iseenesest. Neid saab eemaldada ka spetsiaalse puhastuspasta abil, kandes seda lapile ja pühkides pinda.
 • Kui kasutate roostevabast terasest keedunõud lahtisel tulel, võib keedunõude põhja värvus muutuda, kuid see ei mõjuta keedunõude toimivust ega selle edaspidist kasutamist.

Garantii

Tootjapoolne garantii WOLL tootesarjadele:

 

 

Garantii ei kehti: nõude loomuliku kulumise, nõude ja nende põhjade musta värvi muutumise, toiduvalmistamisjääkide külgekulumise või pindade mehaaniliste kahjustuste korral.

 

Hiljuti vaadatud

Kustuta ajalugu Kustuta