EE

ELO

Kvaliteetsed Saksa kööginõud, söögiriistad ja tarvikud - asjad, mida me kõik vajame!

Järjepidev kvaliteedi parandamine ja innovatsioon - just seda teed on ELO 70 aastat käinud, pakkumaks klientidele erinevaid kvaliteetseid tooteid, mis muudavad toidu valmistamise ja köögiga seonduva veelgi nauditavamaks...

Rohkem tootjast ELO

Saksa firma ELO moto - "Kvaliteetsed, funktsionaalsed ja maitseka disainiga köögiriistad nii amatööridele kui ja professionaalidele".

ELO põhiprintsiibiks on alati olnud korralik kvaliteet. ELO pottidel, pannidel ja keedupottidel on roostevabast terasest 18/10 markeeringuga sooja hoidvad põhjad. Alumine osa on disainitud nii, et soojusallikast pärinev kuumus jaotuks ühtlaselt ja kiiresti, aidates seeläbi kaasa toidu paremale valmimisele. Soojust salvestavate nõudega väheneb õli ja rasva kasutamise vajadus, või kaob see sootuks. Toitu saab keeta vähese veega, mis aitab säilitada toidu väljanägemist ja vitamiine, lisaks säästa energiat.

Kvaliteedi tagamine ja innovatsioon on just see, millega ELO on viimased 75 aastat tegelenud. ELO pakub laia valikut kvaliteetseid ja uusimate tehnoloogiatega täiendatud tooteid.

ELO - just see, mida me kõik vajame!

Filtrid
Tooteid ei leitud. Proovi kasutada vähem filtreid või teist nimetust.