Teil tekkis küsimusi? +372 634 73 71

ANKARSRUM ORIGINAL

40 kaupu

Rootsis valmistatud köögikombain Ankarsrum Original on usaldusväärne köögimasin!

Alates 1940 aastast, kui Ankarsrum Original köögikombain ilmus turule, on seadet pidevalt täiustatud, seetõttu paistab kombain tänapäeval silma mitte ainult kordumatu disaini vaid ka universaalsete funktsioonide poolest. Ankarsrum Original koos laia lisade valikuga on suurepärane köögimasin, mis suudab segada, sõtkuda tainast, vahustada, hakkida, jahvatada, riivida, rullida tainast jm. Kergesti vahetatavad lisad võimaldavad Ankarsrum Original`il asendada koguni 15 erinevat köögiseadet...

40 kaupu
Ankarsrum Original köögikombain – investeering, mis tasub end lühikese ajaga

Ankarsrum Original köögikombainid - alates 1940 a. Rootsis toodetavad seadmed tekitasid köögiseadmete turul tõelise revolutsiooni. Seda kaubamärki kandev köögikombain on hindamatu abiline igas köögis, sest vastab ka kõige nõudlikuma kulinaari vajadustele. Ankarsrum Original köögimasinad teostavad virtuooslikult kõige erinevamaid funktsioone. Aga kergesti vahetatavad lisad pakuvad täielikku vabadust.

 

Mitmeotstarbelised köögiseadmed, mis suudavad kõike

Ankarsrum Original köögikombain – üks seade, millele võib usaldada kõik kulinaariaalased mured. Funktsionaalsete lisadega köögikombain asendab edukalt koguni 15 erinevat köögiseadet. Selle multifunktsionaalse köögiseadmega võite jahvatada, purustada, vahustada, lõigata, segada tainast ning teostada muid kulinaarseid improvisatsioone. Ankarsrum Original köögikombainide  mootorid on äärmiselt töökindlad ja vastupidavad. Seetõttu lahendab see köögikombain hõlpsalt ka kõige keerukamad kulinaarsed ülesanded. 

 

Köögikombain, mida pole tarvis peita sahtlisse

Ankarsrum Original köögikombainid lahendavad suurepäraselt kõik kulinaariaalased ülesanded ning asendavad hulga muid köögiseadmeid, lisaks rõõmustavad autentse disainiga, mis on stiilne ega lähe kunagi moest. Stiilne ja kompaktne Ankarsrum Original köögimasinast saab kohe köögi peamine aktsent, mida ei tahaks peita kapisügavusse. Aga parim uudis on see, et iga selle kaubamärgi köögimasin on valmistatud eriti kvaliteetsetest ja jätkusuutlikest materjalidest. Seetõttu on tõenäoline, et selle köögikombaini funktsionaalsus pakub rõõmu mitte ainult Teile vaid ka Teie lastele või isegi lastelastele.