Kaupade kättetoimetamine

Veebikauplusest Domo.ee tellitud kaubad toimetame kätte kõikjale Eestis, aga Teie mugavuse eesmärgil pakume järgmisi kättetoimetamise viise:

 • kojutoimetamine (Venipak kulleriteenistus)
 • kaupade toimetamine Omniva pakiautomaati

Kõikidele tellimustele, mille väärtus on alla 10 €, kohaldatakse administreerimistasu - 1,49 €

 

Kättetoimetamise tähtaeg

Tavaliselt toimetame kaubad kõikjale üle Eesti tööpäeviti kella 8 – 17. Me kohustume rakendama kõike meist olenevat, et valitud kauba saaksite kätte võimalikult kiiresti, seetõttu ostes meie e-kauplusest kaupu, mille kättetoimetamise tähtaeg on näidatud 2-3 tööpäeva, saate 99 % juhtudest need kaubad kätte 2-3 tööpäeva jooksul.

 • Kui kaubakorvi tõstsite kaubad, mille juures on näidatud kättetoimetamise tähtaeg 2-3 tööpäeva, võite valida soovi korral kättetoimetamise täpsema kuupäeva (7 lähima tööpäeva seast). Kui kättetoimetamise soovitud kuupäeva ei valita, toimetame kaubad kätte 2-3 tööpäeva jooksul.
 • Kui teie kaubakorvi on tõstetud erinevate kättetoimetamise tähtaegadega kaubad, saadame kaubad (teie soovi korral) eraldi saadetistega. Teile hiljem väljasaadetud teise saadetise saatmiskulusid ei ole vaja maksta. Saadame selle tasuta Venipak kulleriteenistuse vahendusel.Täpsemast kättetoimetamise kuupäevast teavitab Teid tellimuste administraator.

Märkus: mõnikord võivad kaupade kättetoimetamise tähtaega mõjutada välised tegurid (mida me ei saa kontrollida), seetõttu võib Teie tellimuse täitmine pühade ajal pikeneda 4-6 tööpäevani. Pühadeeelsel perioodil soovitame kaubad tellida varem.

Kui kaup ei ole hetkel meie laos, kuid ootame kaubasaadetise saabumist tarnija laost Euroopas, näidatakse kauba juures pikem kättetoimetamise tähtaeg, mis võib varieeruda 1-st kuni 6-e nädalani.  Teatud juhtudel võib kaupade kättetoimetamine võtta rohkem aega, nt ettenägematute asjaolude ilmnemisel, kui kaupade kättetoimetamise tähtajad pikenevad kaupade tootja, tarnija või vedaja süül. Sel juhul ei võta kauplus endale vastutust kaupade hilinemise eest.

TÄHTIS. Tellitud kaupade kättetoimetamise tähtaega arvutatakse tellimuse kinnitamisest, st kui tellimust kontrollitakse ja on laekunud kauba eest maksmine (välja arvatud tellimused, mille puhul valitakse maksmine sularahas kättetoimetamise ajal). Kinnitatud tellimusest ja täitmise alustamisest teavitatakse Teid postitsi.

 

VENIPAK KULLERITEENISTUS – KAUPADE KÄTTETOIMETAMINE TEIE KOJU / BÜROOSSE

Tellides 50 € eest ja rohkem – toimetame kätte TASUTA

Tellimused kuni 50 € – kättetoimetamise hind  2,90 €

Kaubad tarnib Teie näidatud aadressil kullerifirma (Venipak) kuller. Kaupade ladusa ja operatiivse kättetoimetamise eesmärgil palume Teid näidata täiendava informatsiooni väljal sellised kättetoimetamist lihtsustavad andmed nagu nt: trepikoja uksekood, lukustatavad väravad, kohalesaabumisel helistada jms.

TÄHTIS! Saadetist vastu võttes kontrollige selle seisukorda. Avastanud pakendi vigastuse (märg, katki hõõrutud jms), palume saadetisest keelduda ja mitte kinnitada selle vastuvõtmist oma allkirjaga. Keeldutud saadetisest teavitage meid telefonitsi või postitsi.

 

OMNIVA PAKIAUTOMAADID - SAAGE SAADETIS KÄTTE ISETEENINDUSTERMINALIST

Kaubad saadetakse Eesti territooriumil asuvasse suvalisse OMNIVA pakiautomaati.Lähima pakiautomaadi võite valida kauba tellimise ajal. OMNIVA pakiautomaadid töötavad iga päev, ööpäev läbi, ilma mingite tööaja piiranguteta, seetõttu võite tulla kaubale järele Teile mugaval ajal.

 • 3,90 €  - kättetoimetamise hind
  • 1,80 €  - makstes kauba eest pakiautomaadis pangakaardiga (täiendav teenus)

Tellimuse kättetoimetamine täidetakse, kui valitud kaup mahub OMNIVA pakiautomaadi kappi ja selle kaal ei ületa 30 kg. Kui tellitud kaubad ei mahu ühte pakendisse, võtab kodulehe administraator Teiega ühendust ja otsustate koos milline kaupade kättetoimetamise viis on teile sobivaim (moodustades kaks eraldi pakki, kohaldatakse teisele pakendile täiendavat kättetoimetamise tasu).

Kui saadetis on raskem kui 30 kg või kauba mõõtmed on suuremad kui allpool näidatud, ei ole kaupu võimalik saata OMNIVA pakiautomaati. Sellest informeerib Teid kodulehe administraator.

Saadetise mõõtmed

OMNIVA saadetise suurim lubatud kaal on 30 kg. Kaubad peavad mahtuma OMNIVA kappide suurusele vastavasse pakendisse:

 • S suurus - 9 cm x 38 cm x 64 cm
 • M suurus - 19 cm x 38 cm x 64 cm
 • L suurus - 39 cm x 38 cm x 64 cm

Sõnum tarnitud saadetise kohta

Peale saadetise toimetamist OMNIVA pakiautomaati teavitatakse teid SMS sõnumiga/e-kirjaga ja esitatakse ukse kood. See kood on tarvis sisestada saadetise kättesaamiseks OMNIVA iseteenindusterminalist.

Saadetise kättesaamine

Saadetiste kättesaamine OMNIVA pakiautomaadist on eriti kiire ja mugav. Pakiautomaadi ekraanile kuvatav informatsioon on selge ja mõistetav igale kasutajale, seetõttu ei võta saadetise kättesaamine aega rohkem kui 15 sekundit.

 • Saanud mobiiltelefoni SMS sõnumi, minge SMS sõnumis näidatud OMNIVA pakiautomaadi juurde.
 • Puudutage ekraani, valige keel ja vajutage „Võtan paki“.
 • Sisestage SMS sõnumis näidatud uksekood.
 • Võtke saadetis automaatselt avanenud kapist ja sulgege uks.
 • Soovides saada saadetise kviitungi, vajutage ekraanil JAH

Saadetise kättesaamine, makstes pangakaardiga pakiautomaadis

Minge SMS sõnumis näidatud OMNIVA pakiautomaadi juurde.

 • Pakiautomaadi ekraanil valige keel, seejärel vajutage „Võtan paki“.
 • Sisetage SMS-iga saadud uksekood.
 • Kui pakiautomaat palub maksta saadetise eest, sooritage maksmine pangakaardiga. Makseterminal ´paikneb ekraani all.
 • Terminali ukse avanemise järel võtke saadetis, sulgege uks ja kinnitage toiming terminali ekraanil.
 • Soovides saada saadetise kviitungi, vajutage ekraanil JAH.

Saadetiste hoidmise tähtaeg pakiautomaadis

Saadetisi hoitakse OMNIVA pakiautomaadis 7 kalendripäeva, alates sõnumi saamise päevast. Pakiautomaati toimetatud tellimusest teavitatakse Teid SMS sõnumiga, milles näidatakse ära uksekood. Saadetise võite saada kätte vaid SMS sõnumis näidatud pakiautomaadist ja näidatud koodiga. Säilitage sõnumit ja uksekoodi seni, kuni võtate tellimuse pakiautomaadist. Kui saadetist ei võeta vastu 7 kalendripäeva jooksul, tagastatakse see meile.

Kui märkate saadetist pakiautomaadist vastu võttes, et pakend on vigastatud (märg, katki hõõrutud jms), palume meid teavitada sellest telefonitsi või postitsi.