Kaupade kättetoimetamine

Veebikauplusest Domo.ee tellitud kaubad toimetame kätte kõikjale Eestis, ning teie mugavuse tagamiseks pakume järgmisi kättetoimetamise viise:

 • Venipak kulleriteenistus – kaupade toimetamine koju/ büroosse;
 • kaupade toimetamine Venipak pakiautomaati.
 • kaupade toimetamine Omniva pakiautomaati.

Kui olete tellinud mitu kaupa, võite nende jaoks valida erisaadetise. Lisatasu selle eest ei võeta.

 

Kättetoimetamise tähtaeg

Tavaliselt toimetame kaubad kõikjale üle Eesti tööpäeviti kella 8 – 17. Me kohustume rakendama kõike meist olenevat, et valitud kauba saaksite kätte võimalikult kiiresti, seetõttu ostes meie e-kauplusest kaupu, mille kättetoimetamise tähtaeg on näidatud 2-3 tööpäeva, saate 99 % juhtudest need kaubad kätte 2-3 tööpäeva jooksul.

 • Kui kaubakorvi tõstsite kaubad, mille juures on näidatud kättetoimetamise tähtaeg 2-3 tööpäeva, võite valida soovi korral kättetoimetamise täpsema kuupäeva (7 lähima tööpäeva seast). Kui kättetoimetamise soovitud kuupäeva ei valita, toimetame kaubad kätte 2-3 tööpäeva jooksul.
 • Kui teie kaubakorvi on tõstetud erinevate kättetoimetamise tähtaegadega kaubad, saadame kaubad (teie soovi korral) eraldi saadetistega. Teile hiljem väljasaadetud teise saadetise saatmiskulusid ei ole vaja maksta. Saadame selle tasuta Venipak kulleriteenistuse vahendusel.Täpsemast kättetoimetamise kuupäevast teavitab Teid tellimuste administraator.

Märkus: mõnikord mõjutavad kaupade kättetoimetamise tähtaega tegurid, mida me ei saa kontrollida, seetõttu võib teie tellimuse täitmine pühade ajal pikeneda 4–6 tööpäevani. Pühade-eelsel perioodil soovitame kaubad tellida varem.

Kui kaupa ei ole hetkel meie laos, kuid ootame kaubasaadetist tarnija laost Euroopas, näidatakse kauba juures pikem kättetoimetamise tähtaeg, mis võib varieeruda 1–6 nädalani. Teatud juhtudel võib kaupade kättetoimetamine võtta rohkem aega, nt ettenägematute asjaolude ilmnemisel, kui kaupade kättetoimetamise tähtajad pikenevad kaupade tootja, tarnija või vedaja süül. Sel juhul ei võta kauplus endale vastutust kaupade hilinemise eest.

TÄHTIS. Tellitud kaupade kättetoimetamise tähtaega arvutatakse tellimuse kinnitamisest, st kui tellimust kontrollitakse ja tasu kauba eest on laekunud (välja arvatud tellimused, mille puhul valitakse maksmine sularahas kättetoimetamise ajal). Kinnitatud tellimusest ja täitmise alustamisest teavitatakse teid e-postiga.

 

PAKKIDE TOIMETAMINE PAKIAUTOMAATI: tellimust saab kätte toimetada, kui valitud kaup mahub OMNIVA pakiautomaadi kappi ja selle kaal ei ületa 30 kg. Kui tellitud kaubad ei mahu ühte pakendisse, võtab kodulehe administraator teiega ühendust ja saate koos otsustada, milline kaupade kättetoimetamise viis on teile sobivaim (moodustades kaks eraldi pakki, kohaldatakse teisele pakendile täiendavat kättetoimetamise tasu).

 

 PAKKIDE TOIMETAMINE VENIPAK PAKIAUTOMAATI

 

 • TASUTA – kui tellimuse summa on 50 eurot ja enam
 • 3,50 eurot – kui tellimuse summa on kuni 50 eurot

Kõikidele tellimustele, mille väärtus on alla 12 euro, kohaldatakse administreerimistasu 1,49 eurot.

 


Pakiautomaati jõudnud kaubast teavitatakse teid SMS sõnumiga, milles on uksekood. See kood tuleb sisestada terminali kauba kättesaamisel.
Kui märkate saadetist pakiautomaadist vastu võttes, et pakend on vigastatud (märg, katki hõõrutud jms), palume meid teavitada sellest telefonitsi või e-postiga.

 

PAKKIDE TOIMETAMINE OMNIVA PAKIAUTOMAATI

 • 3,90 eurot – kättetoimetamise hind

! 1,80 eurot (lisateenus) – tasumine kauba eest terminalis pangakaardiga saadetise kättesaamisel.
Kõikidele tellimustele, mille väärtus on alla 12 euro, kohaldatakse administreerimistasu 1,49 eurot.


Pakiautomaati jõudnud kaubast teavitatakse teid SMS sõnumiga, milles on uksekood. See kood tuleb sisestada terminali kauba kättesaamisel.
Kui märkate saadetist pakiautomaadist vastu võttes, et pakend on vigastatud (märg, katki hõõrutud jms), palume meid teavitada sellest telefonitsi või e-postiga.

 

VENIPAK KULLERITEENISTUS – KAUPADE KÄTTETOIMETAMINE TEIE KOJU / BÜROOSSE

 • 3,90 eurot – kättetoimetamise hind

Kõikidele tellimustele, mille väärtus on alla 12 euro, kohaldatakse administreerimistasu 1,49 eurot.

Hinna sisse ei ole arvestatud suuremõõduliste ja raskete kaupade (nt külmutuskapid, praeahjud ja muu suurem kodutehnika) kandeteenust.

 • Suuremõõduliste kaupade kandeteenuse saab valida lisatasu eest. Hind on 17,67 eurot.

 

KANDETEENUS

 • Kui kauba pakendi kaal ei ületa 35 kg, toob kuller paki korteri ukseni. Tähelepanu! Kullerid ei teeninda kliente nende eluruumide sees.  
 • Raskemad kaubad, mille pakend kaalub 35– 70 kg, tarnitakse kuni kauba saaja majani. 17,67 euro suuruse lisatasu eest saab tellida saadetise kandeteenuse kuni korteri ukseni (nn nelja käe teenus) Tallinna linnas.
 • Suuremõõtmelised, enam kui 70 kg kaaluvad kaubad tuuakse saaja majani, kuid kandeteenust korteri ukseni ei pakuta.

Kaubad tarnib teie näidatud aadressil kullerifirma (Venipak) kuller. Kaupade ladusa ja operatiivse kättetoimetamise eesmärgil palume teil lisada täiendava informatsiooni väljale sellised kättetoimetamist lihtsustavad andmed nagu trepikoja uksekood, lukustatavad väravad, vajadus kohale saabumisel helistada jms.

TÄHTIS! Saadetist vastu võttes kontrollige selle seisukorda. Avastanud pakendi vigastuse (märg, katki jms) palume saadetisest keelduda ja mitte kinnitada selle vastuvõtmist oma allkirjaga. Keeldutud saadetisest teavitage meid telefonitsi või e-postiga.