Teil tekkis küsimusi? +372 634 73 71

GUSTA

1 kaup

Grillil valmistatud hõrgud toidud on nõrkus, millele on väga raske vastu panna. Maitsvad ja mahlased grillroad seostuvad kuumade suvepäevadega ning tekitavad alati positiivseid emotsioone.

1 kaup
Grilliriistad, mis tagavad õues toidu valmistamise mugavuse 

Meie kaubavalikust leiate kõik tõeliseks grillipeoks vajalikud riistad. Kui vajate kvaliteetseid šašlõkivardaid, küpsetusmatti, elektrilist grillimootorit, pajakindaid või mõnda muud grilliriista, siis meie e-poes on kindlasti suurepärane valik. 

 

Täiustatud funktsioonidega standardsed grilliriistad

Juba vanadest aegadest oleme harjunud grilliriistade standardsete funktsioonide ja esteetiliste omadustega. Piklik õhuke šašlõkivarras ja ruudukujuline grill on omamoodi klassikaks muutunud grillitarvikud, mille esteetilised ja funktsionaalsed omadused pole aastatega muutunud. Meie poest leiate kindlasti valiku standardvardaid ja muid grillivahendeid. Küll aga pakume oma klientidele ka veidi teistsuguseid, uuenduslikumaid grilliriistu. Liha tõukamise mehhanismiga varustatud vardad, spetsiaalsed lihapressid ja grillimiseks sobivad WOK-pannid on vaid väike osa huvitavamatest ideedest, mis võimaldavad nautida kaasaegseid ja väga mugavaid grillroogade valmistamise ja maitsmise protsesse. 

 

Grillitööriistad, mis kõigil peaksid olema 

On üsna loomulik, et köögis ahju või pliiti kasutades peab kodus olema hulk erinevaid köögitööriistu. Vastasel juhul muutub kokkamine omamoodi väljakutseks isegi aastatepikkuse kogemusega kokkadele. See reegel kehtib kindlasti ka toidu valmistamisel grillil. Spetsiaalselt grillimiseks kohandatud spaatlid, tangid ja kahvlid võimaldavad liha, maisi või kartuleid mugavalt ümber pöörata. Ja ümberpööratud nahast või mõnest muust kvaliteetsest materjalist grillikindad täidavad suurepäraselt kaitsefunktsiooni ja kaitsevad koka käsi usaldusväärselt kuumuse eest. Mõistame suurepäraselt, et paljudele inimestele pakuvad grillroogade valmistamise protsessid isegi rohkem rõõmu kui kulinaarse tulemuse maitsmine. Seetõttu leiate meie poest vaid ülifunktsionaalseid grillikomplekte, kindaid, šašlõkivardaid ja muid grillivahendeid, millega kaasneb alati optimaalne hind ja vaieldamatu kvaliteet.