Teil tekkis küsimusi? +372 634 73 71

Richardson Sheffield

54 kaupu

Kvaliteetsed, kaasaegsed ja kõikide lõikamisülesannetega hõlpsasti toime tulevad noad - need on briti firma Richardson Sheffield tooted. See kaubamärk teenis paljude aastate vältel laitmatute köögiriistade tootja maine, milles ei kahtle ka kogu maailmas tuntud kokad.

54 kaupu
Richardson Sheffield noad - neile kes hindavad kvaliteetseid köögiriistu 

Richardson Sheffield valmistab kõrgeimatele kvaliteedistandarditele vastavaid nuge juba peaaegu sada aastat. Tooted on suurepärase disainiga, kahtlusi mitteäratava funktsionaalsuse ja mõistliku hinnaga.

 

Peensusteni läbimõeldud nugade tootmisprotsess

Oma otstarvet meisterlikult täitvate Richardson Sheffield nugade tootmisprotsessis kasutatakse eesrindlikke tootmistehnoloogiaid, mis võimaldavad valmistada mitte ainult kvaliteetse vaid ka kauakestva köögiriista. Briti ettevõte Richardson Sheffield järgib alati kõige rangeimaid kvaliteedinõudeid, seetõttu viimistletakse iga nuga käsitsi. Richardson Sheffield osutab suurt tähelepanu oma toodete disainile. Nugade disainilahenduste ideede edendamisel meenutavad selle kaubamärgi esindajad edukalt vanade nugade võlu ja täiustavad seda uuenduslike disainilahendustega. 

 

Richardson Sheffield nugade komplektid on kõik, mida vajab nõudlik peakokk 

Richardson Sheffieldi kaubamärk rõõmustab oma austajaid mitte ainult kauakestvate nugadega vaid ka funktsionaalsete noapakkude, teritajate ning nugade komplektidega. Erinevalt komplekteeritud Richardson Sheffieldi nugade komplektid on suurim väärtus igale kvaliteetseid köögiriistu hindavale kulinaarile. Nugade soliidne disain kaunistab märkimisväärselt mistahes köögi interjööri. Aga erinevate tööde jaoks kohandatud noad võimaldavad kiiresti ja lihtsalt sooritada kõik toiduvalmistamise protsessid. Richardson Sheffield nugade komplekte täiendavad spetsiaalselt neile loodud noapakud.