Teil tekkis küsimusi? +372 634 73 71

COOX

1 kaup

Erinevate köögiriistade valikul lähtume enda toiduvalmistamise harjumustest. Kuid kvaliteetne nuga on kahtlemata kõige olulisem köögiriist, ilma milleta oleks ka kõige lihtsamat rooga väga raske valmistada. Ega asjata ei öelda, et iga koka jaoks on nuga kõige olulisem töövahend, mida ta hoiab alati hoolega otsekui kõige kallimat vara.

1 kaup
Universaalsed kööginoad

Korralikult teritatud ja funktsionaalsed kokanoad lahendavad kiiresti ka kõige keerulisemad lõikamise väljakutsed. Kvaliteetsete kööginugadega saab lõigata, aga ka purustada, tükeldada ja teha muidki töid.  Seetõttu leiate meie poest väga laia valiku nuge ja noakomplekte, mida hindavad kõrgelt ka kõige nõudlikumad kokad.

 
Kvaliteetne noakomplekt on köögi suurim aare

Kuigi tänapäeval võib turult kindlasti leida laias valikus universaalseid nuge, peaks toidu valmistamisel suurima naudingu kogemiseks olema teie köögis rohkem kui üks kvaliteetnuga.  Nugade komplekt  on ideaalne lahendus kõigile kokakunsti austajatele, kes soovivad nautida nugade maksimaalset funktsionaalsust. Meie tootevalikust leiate tuntud kaubamärkide noakomplekte, mida iseloomustab vaieldamatu kvaliteet ja unikaalne komplektsus. Paljudele noakomplektidele on lisatud ka peenelt kujundatud noahoidikud. Ja noahoidik on kindlasti suurepärane lahendus kokkadele, kes hindavad puhtust ja korda ning soovivad, et kõige olulisemad köögiriistad oleks alati käepärast. 

 

Kasulikud lisad nugadele

Funktsionaalne noakomplekt või kvaliteetne universaalne nuga on mõistlik ja pikaajaline investeering mugavasse majapidamisse.  Siiski tuleb meeles pidada, et kvaliteetset nuga tuleb ka korralikult hooldada. Kõik meie tootevaliku noateritajad aitavad säilitada noa esialgse teravuse pikaks ajaks. Samuti pakume oma klientidele erinevaid noahoidikuid.  Nii statsionaarne kui ka magnetiga noahoidja täidab suurepäraselt nugade hoidmise otstarvet ja tagab köögis toimetavate inimeste ohutuse. Noad ja noateritajad ning -hoidjad, mis on saadaval meie kaupluses, vastavad erinevatele vajadustele ja on mitmes hinnaklassis.  Seetõttu ei ole kahtlust, et meie poest leiavad endale vajaliku ka kõige nõudlikumad kokad.