Teil tekkis küsimusi? +372 634 73 71

Helios

16 kaupu

Saksa kaubamärk Helios on juba üle sajandi tootnud kõrgeimatele kvaliteedinõuetele vastavaid reisi-, laua- ja muid termoseid. Kui otsite termost, mis täidab oma eesmärki laitmatult ja teenib teid truult aastaid, siis on Heliose termosed see, mida vajate.

16 kaupu
Helios termosed on maailmas liidripositsioonil

Helios asutas 1909 ettevõtte, mida võib julgelt nimetada termoste tootmise alustajaks, kes on saavutanud tänaseks liidripositsiooni kogu Euroopas. Heliose kaubamärgiga termoseid valivad mitte ainult eraisikud üle kogu maailma, vaid ka haiglad, hotellid ja toitlustusasutused.

 

Termosed, mis sobivad kõikideks elujuhtumiteks

Helios kaubamärgi esindajad mõistavad suurepäraselt, et termos on seade, mida võib vaja minna väga erinevates ja ka kõige ootamatumates elusituatsioonides. Sel põhjusel võib Heliose tootesarjas leida väga kontrastset termoste valikut, mis on kohandatud inimeste erinevatele vajadustele. Suurepärase soojapidavusega reisitermosed, stiilse disainiga termoskruusid, suure mahutavusega lauatermosed, toidutermosed on vaid mõned paljudest pakkumistest, mida Helios ülima enesekindlusega pakub.

 

Helios – termosed, mis pakuvad hulka eeliseid

Rohkem kui sajandi eksisteerinud termoste tootja Helios pole tänaseni oma liidripositsiooni kaotanud ning dikteerib termoste tootmise reegleid kogu maailmale. Saksa ettevõte ei seisa paigal, täiustades pidevalt termose tootmistehnoloogiat ja nende toodete funktsionaalsust. Kasutuslihtsus, vastupidavus, stiilne disain ja piiramatu funktsionaalsus on omadused, mis iseloomustavad kvaliteetset termost ja need omadused on omased igale Heliose kaubamärki esindavale tootele.